Temmuz tüp bebek yaptıracak olanlar

Sende dedi bilmesin işte bu bizim özelimiz Keç kez yapıp tutmayanlar nazara geliriz millet bahseder kem göz var vala yavrum benimki olursa ben kalp atışını duyana kadar kimseye demiycem 2 3 aylık olsun sonra diyecek banane milletten kimse benim kefilim değil vala ben bu zor yola girerken kim benleyse o bilecek herkesin bilmesine gerek yok
Bende bu fikirdeyim işte

Herkese merhaba transfer olanlar ya da olacaklar Öncelikle Allah hepimize sağlıkla kolaylıkla tez vakitte gebelik nasip etsin 💓🤰🏻 Benim de ilk tüp bebek denemem pazartesi reglin 3. günü ile beraber Gonal F 300 kullanmaya başladım.30 yaşındayım 2.5 sene önce doğal yolla hamile kalmıştım fakat 8.haftada kalp atışı olmaması sebebiyle kürtaj oldum. 2.5 yıldır bir daha da olmadı amh değerim 1.27 çıktı doktor sebebi buna bağlıyor cuma kontrolüm var bakalım ne diyecek heyecanlıyım 🥲

Benimde bugün kontrol vardı önümüzdeki salı transfer olacam bu arada transfer olanlar teansferden sonra hangi ilaçları kullanıyo doktorla daha konuşmadım sadece transfer gününü belirledi ben esrofem kullanıyodum ve yarın progestan başlıycakmışım transfere kadar

Bugün aldığım oda sıcaklığında bıraktım bı daha ..aman pinpiriklendim iyice🥴...siz kaç gün vurundunuz pergoveris iğneyi
Canım Salı günü başladım vurulmaya sat 12.10 da vuruldum 😂 ikintane vuruyorum bi sağ sol pergoveris meriofert diye ilaç iki iğne vuruyorum işte bende hep ellerimi kestim ilacı kırarken ellim parçalandı heyecandan dolaba koy bişey olmaz meraketme

Merhaba yeniden ben de bugun resmi olarak basladim 4 folikul goruldu, doktor amh degerlerine gore normal beklenen degerler dedi fakat yalnızca tablet hap yazdı gonal f igne vs baslamadi klomen, estrofem ve tarlusal kullan 11 temmuzda gel dedi boyle bir deneyimi olan var mı ignesiz?

Benimde bugün kontrol vardı önümüzdeki salı transfer olacam bu arada transfer olanlar teansferden sonra hangi ilaçları kullanıyo doktorla daha konuşmadım sadece transfer gününü belirledi ben esrofem kullanıyodum ve yarın progestan başlıycakmışım transfere kadar
Dediklerini kullanacaksın estrofem progeston

Merhaba yeniden ben de bugun resmi olarak basladim 4 folikul goruldu, doktor amh degerlerine gore normal beklenen degerler dedi fakat yalnızca tablet hap yazdı gonal f igne vs baslamadi klomen, estrofem ve tarlusal kullan 11 temmuzda gel dedi boyle bir deneyimi olan var mı ignesiz?
Anlamadım tüp bebeğe mi başladınız

Merhaba kizlar33, yaşındayım amh0.06 dört gündür ilaçlarım ve iglenelerime başladım hepimizi için süreç hayırlı olsun sağlıkla hayırlısı ile kucagimixa alırız ins pazarteso tekrar kontrolüm var eşim ile bana azitro antibiyotik verdi üç gün içiliyor o dün bitti sabah saat dokuza kadar gonalf 100ile pergoveris yapıyorum karnında
E2 adetimin 3gunu 31 çıktı
Bu süreçte ne yesem.faydali ne yapsam olumlu olur fikir ve yardımlarınıza ihtiyacım var
Merhaba kaç yumurta görünüyor acaba

Canım Salı günü başladım vurulmaya sat 12.10 da vuruldum 😂 ikintane vuruyorum bi sağ sol pergoveris meriofert diye ilaç iki iğne vuruyorum işte bende hep ellerimi kestim ilacı kırarken ellim parçalandı heyecandan dolaba koy bişey olmaz meraketme
Ah ya heyecandan neler oluyor neler.bende ilk bı cekemedim biraz kaldı şişede hay Allah'ım inşallah fayda eder🥴...bı önceki dolaptaydi bilemedim bu seferki oda sıcaklığında bıraktım .kafam karıştı vallai..bu sabah gidicem bakalım ne dicek Dr 🙄

Ah ya heyecandan neler oluyor neler.bende ilk bı cekemedim biraz kaldı şişede hay Allah'ım inşallah fayda eder🥴...bı önceki dolaptaydi bilemedim bu seferki oda sıcaklığında bıraktım .kafam karıştı vallai..bu sabah gidicem bakalım ne dicek Dr 🙄

Vallahi ben kullandığım hiçbir ilacı atmadım ne olur ne olmaz hepsini biriktiriyorum boş şişelerin hepsini biriktiriyorum bir damla bir damladır ne olur ne olmaz belki ilaç yetmez onların hepsini biriktirir öyle kullanırım gerçekten çok pahalı çünkü

Hayırlısı olsun hakkında 😍. Transferden sonrada aynı ilaçlara devam ettirdi bana sadece prednolu kesti

X