Temmuz ayında transfer olacaklar

Kızlar ev işleriyle aranız nasıl ben herşeyi yavaş yavaş yapıyorum ama evi süpürmüyorum aranızda var mı ev süpüren biraz tedirginim bu konuda sizler nasıl yapıyorsunuz

Kızlar ev işleriyle aranız nasıl ben herşeyi yavaş yavaş yapıyorum ama evi süpürmüyorum aranızda var mı ev süpüren biraz tedirginim bu konuda sizler nasıl yapıyorsunuz
Canım ben bundan 4-5 gün kadar önce artık dayanamayıp süpürge yaptım yaz günü her yer açık ev çok tozlaniyor hiç rahat edemedim kendimi yormadan dinlene dinlene yaptım tüm evi sadece süpürüp silmek iki saatimi aldı öyle diyim birkaç dakika yapıp dinlendim sürekli

Akıllı robot süpürgeden aldım ben.Çok iyi oldu,her yeri kendisi pırıl pırıl yapıyor.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kızlar bir çoğunuz süpürmüyorsunuz anlaşılan bende korkuyorum açıkçası güç isteyen birşey çünkü 3 aylık olana kadar sabredicem artık

Bende supurmuyorum yemekte yapmiyorum herseyi esim yapiyor annem yemek yapiyor zor surecten gectik bana kalsa yaparim ufak tefek isler ama onada izin vermiyorlar bende keyfini cikariyorum tabi artik sıklmaya basladim

Bende supurmuyorum yemekte yapmiyorum herseyi esim yapiyor annem yemek yapiyor zor surecten gectik bana kalsa yaparim ufak tefek isler ama onada izin vermiyorlar bende keyfini cikariyorum tabi artik sıklmaya basladim
Ben yapıyorum artık yemek falan çünkü bunalıma girdim bayadır yapıyorum zaman geçmiyor asla başka türlü ya

Kızlar selam. Bugun gittim ultrasona. 2 kese göründü. Karindan duyamadi kalp atışı alttan bakti ikisindede kalp atışı var. Benimilk hamileligim sıkıntıliydi. Gebelik zehirlenmesi yasadim kizimda gelişim.geriligi. Tüp bebek doktorum 2 embriyo koyalim ikisi de tutarsa birini sonlandiririz demişti. Daha dönüş yapmadi bana. Çok zor bir durumun icindeyim ya sevinemedim.bile.

AA neden sonlandırmak mı gerekiyor ki?
Zor bir karar

arkadaşlar merhaba sizlere sormak istedim benim 5. gün embriyosu 3 cc transferi oldum 10. gün değerim 10 çıktı biliyorum kimyasal diyeceksiniz belki binde bir ihtimal ama sormak istedim başına böyle gelen oldu mu. 7. günde 0.76 cikmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…