temmuz ayında bebeğini kaybeden anneler buraya:(

bizimkinin kalbinin sol tarafı hiç gelişmemişti 40 hafta 3 günlük doğdu sezeryanla aldılar shon kompleksi yani sol kalp sendromu çok nadir görülen bir hastalık ve yüzde 90 ihtimalle genetik olabileceği söylendi 1 hafta sonra açık kalp ameliyatına aldılar ama ameliyat sırasında kaybedildi genetik testi yaptırmamız önerildi bugün tam 2 ay 11 gün oldu kaybedeli sizin içinde çok üzüldüm inşallah rabbim aynı acıyı birdaha yaşatmaz :KK43:
basin sagolsun canmm bende bebegim 2 at once hipoplastik sol kalp sendromundan kaybettim 3 gunnn yasadi melegim amaaa bana Dr kalpp ileee ilgl durumu genetik olmaz denmsti simdi sende okuyunca tekrarlarmi diye cokkk korktum

cnmmmmmm anlattıkların yasadıklarımızla farklı olsada acın aynı acım. kızımı özlüyorum bende. o kısacık gecirdigimiz 12 gün o bana ilk bakısı asla unutamıyorum.suan yine aglıyorum. :'( ama hep genelde içime akıyo gözyaslarım. tarif edilemez bi acı. bende 6 eylülde dogum yaptım.17 eylülde kaybettim melegimi. :KK43:((
Allah sabır versın neden öldü yavru

Melekyavrum merhaba, ne çok ağladım yazını okuyumca bilemezsın...sedye sakinleştirici ağrılar...benim ani kasılmam ve iç kanamam oldum meleğimi 8 temmuzda kaybettim...5 gün yoğun bakımda yattım kan ve trombosit takviyesi ile kendime geldim...doktorum ölümden döndün dedi...şimdi çok şüükür sağlıklıyım ama içimdeki acı hiç bitmiyor...bir an önce hamile kalmak istiyorum...hamilelik öncesini hiö hatırlamıyorum...heryerde hamile ve yeni doğmuş bebek görüyorum...Allah yardımcımız olsun...Allah hepimize sabırversin...melelerimiz bizi cennette bekleyecek, rabbimde en kısa zamandayüzümüzü güldürecek...bu forumdaki güzell haberler bana umut oldu...sanada umut olsun umudunu kaybetme...Senin ikici gebeliğindi sanırım...Ben ilk bebeğimi kaybettim..Heyecenımı arzumu anlayabilirsin...hep dua ediyorum,kızım kardeşlerini yolla bana diye...
Merhaba dert ortaklarim bende sayfayi basindan itibaren okumaya basladigimda gozyaslarimi tutamadim hepimiz o kadar ayri ayri acilar cekmisiz ki rabbim kimseyi bi daha boyle avilarla karsilastirmasin. Benim de 13 temmiz gecesi saat 2 de aniden kramp ve kasilma sikayetim vardi ama karnim tas gibi sert belimin agrisindan dogrulamiyordum 5 dkda hastanedeydik hnen muayene ettiler beni acilmaan yok dediler nstye bagladilar bir baktilar ki bebegimin kizimin kalp atislari 60a dusmus henen sezeryana aldilar. Dekolman plasenta ve ice kanama olmis bende de o anda tansiyonum tam 21e yukselmis. Sezeryanda hemen belden uyusturma yaptilar suyumu patlattilar bebehimi cikarirlarken hissetim ama kizimdan hicbir ses cikmiyordu ama narkozun etkisiyle ve tansiyindan dolayi soktaydim tek dedigim kizim beni birakma oldu. Ölmedigini saniykrdum cnku mukemmel giden bir hamileligim vardi ne seker tansiyon hicbjr risk faktorunu tasimiyordum. 25 yasimdayjm ve ilk bebegimdi. Ben beni birakma kizim diye mirildanirken hemsirenin "Hocam ölüm saatine 3 mu yazalim" demesiyle yikilmistim.o anda hemen elimi tutan hemsireye kizimi gormek istiyorum dedim kizim tam 2700 gr 50 cm di. Kocmaan kiz gibiydi melegim benbeyaz teni simsiyah saclari vardi tek pismanligim onu koklayamak oldu. Odadan cikmaya hazirlanirken disarda esimin aglamasini cigliklarini duyuyordum ama soktaydim hic tepki veremiuordum. Sabah 9 gibi doktorum geldiginde sanki sana saka yaptik demesini bekliyormus gibiydim doktorumda bana sakin uzulme allah seni korudu seni kurtardik dedi eger 5 dk daha gec kalsan o kan seni zehirleyecekti dedi. Bugün 56 gun oldu acim hic dinmiyor melegimi cok ozluyorum esime cok yansitmamaya calisitorum hep o uyurken sessiz sessiz agliyorumm..pskiyatrinjn verdigi ilaclarla uyuyabiliyorum ancak. Hayattan hic tat alamiyorum umarim su bekleme suresi gectikten sonra tekrar hamile kalir bebegimi sag saglim kucagima alirim. Rabkm dileyen isteyen herkesin kucagini doldursun sag saglim buyuyelim evlatlarimizi

Merhaba dert ortaklarim bende sayfayi basindan itibaren okumaya basladigimda gozyaslarimi tutamadim hepimiz o kadar ayri ayri acilar cekmisiz ki rabbim kimseyi bi daha boyle avilarla karsilastirmasin. Benim de 13 temmiz gecesi saat 2 de aniden kramp ve kasilma sikayetim vardi ama karnim tas gibi sert belimin agrisindan dogrulamiyordum 5 dkda hastanedeydik hnen muayene ettiler beni acilmaan yok dediler nstye bagladilar bir baktilar ki bebegimin kizimin kalp atislari 60a dusmus henen sezeryana aldilar. Dekolman plasenta ve ice kanama olmis bende de o anda tansiyonum tam 21e yukselmis. Sezeryanda hemen belden uyusturma yaptilar suyumu patlattilar bebehimi cikarirlarken hissetim ama kizimdan hicbir ses cikmiyordu ama narkozun etkisiyle ve tansiyindan dolayi soktaydim tek dedigim kizim beni birakma oldu. Ölmedigini saniykrdum cnku mukemmel giden bir hamileligim vardi ne seker tansiyon hicbjr risk faktorunu tasimiyordum. 25 yasimdayjm ve ilk bebegimdi. Ben beni birakma kizim diye mirildanirken hemsirenin "Hocam ölüm saatine 3 mu yazalim" demesiyle yikilmistim.o anda hemen elimi tutan hemsireye kizimi gormek istiyorum dedim kizim tam 2700 gr 50 cm di. Kocmaan kiz gibiydi melegim benbeyaz teni simsiyah saclari vardi tek pismanligim onu koklayamak oldu. Odadan cikmaya hazirlanirken disarda esimin aglamasini cigliklarini duyuyordum ama soktaydim hic tepki veremiuordum. Sabah 9 gibi doktorum geldiginde sanki sana saka yaptik demesini bekliyormus gibiydim doktorumda bana sakin uzulme allah seni korudu seni kurtardik dedi eger 5 dk daha gec kalsan o kan seni zehirleyecekti dedi. Bugün 56 gun oldu acim hic dinmiyor melegimi cok ozluyorum esime cok yansitmamaya calisitorum hep o uyurken sessiz sessiz agliyorumm..pskiyatrinjn verdigi ilaclarla uyuyabiliyorum ancak. Hayattan hic tat alamiyorum umarim su bekleme suresi gectikten sonra tekrar hamile kalir bebegimi sag saglim kucagima alirim. Rabkm dileyen isteyen herkesin kucagini doldursun sag saglim buyuyelim evlatlarimizi

Allahım sabrını arttırsın
Ben düşükte bile ne kadar üzüldüm
Çok zor
Hayırlı evlatlar versin bizlere
:KK61:

Evet canim zor olmaz mi hic. Ben evlendikten bir ay sonra adet gordum sonraki ay kalmisim bakalim bu sefer nasil olacak. Sakkn sende uzulme bak hic birimiz yalniz degiliz bu sayfada bize umut olan arkadaslarimiz var

Senin kendi olur yine canım
Ben umutsuz vakayım

X