temmuz ayında bebeğini kaybeden anneler buraya:(

Allah sabirlar versin canlarim
Bitmez tukenmez bir aci bu
Ama peygamberimiz bile evlat acisi cekmis
O da mi kotuydu
Alakasi yok kendinizi suclamayin
Bir an once toparlanmaya bakin
Ben ilk iki ay nerdeyse ac gezdim sigara ictim utanarak yaziyorum hatta alkol bile aldim unutmak icin
Bilerek kendime zarar verdim ölmeyi istedim belkide
Bir sefer belkide gulmedim
Utandim gulmekten
Geceleri hep bebegimin cigligini duydum
Uyuyamadim ilac almadan
Sonra viral bir enfeksiyon gecirdim bagisikligim dusmus
3 hafta wc ye bile gitmek inanilmaz agriliydi
Mahvoldum mahvoldum acidan sizidan
Dr lar sebep uzuntu dedi sadece
Nasil dayaniyorsun bu yaralarin acisina dediler
Vucudum uzuntuyu deride yaralar cikararak atmaya calisti
O yuzden lutfen meleklerimiz annelerinin uzulmesini istemez
Aglayin sizlayin en iyi sey aglamak belkide
Buraya yazin kusun acinizi
Psikiyatriste gidin gerekiyorsa
Baska seylerle ugrasin
Calisin temizlik yapin yemek yapin
Beyninizi dagitin
Nacizane tavsiyem bunlar size
kızım öldüğü gün deli gibi sigara içiyordum 5 dakikada bir yakıyordum neredeyse tek isteğim allahım bu acı dayanılmaz ne olur dinsin acım sigaraya sarılıyordum iştee sonrasında çok fazla yemek yemeye başladım sürekli uyuyordum üstüm başım her şeyim özensiz siz dolaşıyordum sışarda dünya umurumda değildi şimdi biraz daha iyiyim ama hala var bi özensizlik psikiyatra gidiyorum gerci aksattım uzun zamandır yine gitmem lazım diyorum ki kendi kendime bak yeniden hamile kalacksın bu özensizlikle olmaz kendine gelmen lazım ama olmuyor olmuyor

kızım öldüğü gün deli gibi sigara içiyordum 5 dakikada bir yakıyordum neredeyse tek isteğim allahım bu acı dayanılmaz ne olur dinsin acım sigaraya sarılıyordum iştee sonrasında çok fazla yemek yemeye başladım sürekli uyuyordum üstüm başım her şeyim özensiz siz dolaşıyordum sışarda dünya umurumda değildi şimdi biraz daha iyiyim ama hala var bi özensizlik psikiyatra gidiyorum gerci aksattım uzun zamandır yine gitmem lazım diyorum ki kendi kendime bak yeniden hamile kalacksın bu özensizlikle olmaz kendine gelmen lazım ama olmuyor olmuyor

Canım bu kadar üzülme Allahtan böyle hayırlıymış bak kendinde söylüyorsun yeniden hamile kalacaksın

13 temmuzda kucuk prensesimi kızımı kaybettim doguma 13 gun kala bugun 27 gun ildu ondan ayrilali yuregimin acisi gecmiyor icimdeki boslugun tarifi bile yok hicbirseyin anlami yok sanki kimseyi gormek konusmaj bile istemiyorum kuzumu cok ozledum bir kez ilsun goremedim yuzunu simdi hayaliyle yasiyorum hergun dua ediyorum bir kez olsun ruyamda gormek icun o da olmuyo canim kizim rabbim senn cennetinde seni opup kojlamayi nasip etsin bana seni cok özledim annem...

Başınsağolsun arkadaşım allah hepimize sabır versin.bende haziran 25 te kaybettim oğlumu bu gün 48 gün oldu.benimde doğuma 1 ay kala karnımda kalbi durdu ve normal doğumla doğurdum cansız bedenini.acı bitmiyor.ama günden güne kabulleniyorsunuz.çok şükür kızım var 11 yaşïnda onunla hayata tutunuyorum.çünkü onunda annesiyim.kızım için güçlü olmaya çabalıyorum .buda beni çok yoruyor.elbette yüreyimin yangını bitmeyecek ama zamanla hafifleyeceğine inanıyorum.allah tekrar sağlıklı gebelikler nasip etsin hepinize

13 temmuzda kucuk prensesimi kızımı kaybettim doguma 13 gun kala bugun 27 gun ildu ondan ayrilali yuregimin acisi gecmiyor icimdeki boslugun tarifi bile yok hicbirseyin anlami yok sanki kimseyi gormek konusmaj bile istemiyorum kuzumu cok ozledum bir kez ilsun goremedim yuzunu simdi hayaliyle yasiyorum hergun dua ediyorum bir kez olsun ruyamda gormek icun o da olmuyo canim kizim rabbim senn cennetinde seni opup kojlamayi nasip etsin bana seni cok özledim annem...
merhaba arkadaşım allahım sana sabırlar versin. bende 70 gün oldu oğlumu kaybedeli.acısı geçmiyor ama melek anneleri ile dertleşmek biraz olsun iyi geliyor bizlere.

merhaba arkadaşım allahım sana sabırlar versin. bende 70 gün oldu oğlumu kaybedeli.acısı geçmiyor ama melek anneleri ile dertleşmek biraz olsun iyi geliyor bizlere.
canim gercekten iyiki burayi bulmusum 2yil onceki yazilanlari bile tek tek okudum burada tanidigm tum anneler ayni aciyla yaniyo oysa dune kadar kendimi yapayalnz saniyordum allahm sanada tum annelerede guc kuvvet versin yuregine huzur versin burada dertlesmek simdden banada iyi geldi yasadigimiz son aci olsun insallah...

canim gercekten iyiki burayi bulmusum 2yil onceki yazilanlari bile tek tek okudum burada tanidigm tum anneler ayni aciyla yaniyo oysa dune kadar kendimi yapayalnz saniyordum allahm sanada tum annelerede guc kuvvet versin yuregine huzur versin burada dertlesmek simdden banada iyi geldi yasadigimiz son aci olsun insallah...
amin canım. allahım bundan sonra yüzümüzü güldürsün.

bende bebeğimi kaybedeli 6ay oldu ama dinmiyor dşnmicekte sanirim .piskolojık tedavi bile gordk ama olmyr .en son da ilaclarıda bıraktık . Dusunmediğimz tek bir saniyemz bile yok . Allah hepmze sabr veren ayni aciyı tattırmasın.

bende bebeğimi kaybedeli 6ay oldu ama dinmiyor dşnmicekte sanirim .piskolojık tedavi bile gordk ama olmyr .en son da ilaclarıda bıraktık . Dusunmediğimz tek bir saniyemz bile yok . Allah hepmze sabr veren ayni aciyı tattırmasın.
bizler melek anneeri olaral umut dolu yarınlara adlı grup kurduk. dertleşip geleceğe hazırlanıyoruz. gelmek istersen bekleriz.

X