Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de geçen gün yaptım aynı böyle çıktı. Çooook yakından bakınca şeffaf görünen dimi ben kendi çizgisi diye düşündüm kendimkini canım ama benmki umutsuzdu tabi
Banada öyle geliyo canm kendi cizgisi gibi. Cnkü orada olussun diye beyaz bi yer yapıyolar. Bizde onu ikinci cizgi zannediyoruz bence cnkü öyle olmasını istiyorz tamamen beyin oyunları yani

Ya kızlar bir şey sorucam dün akşam ilişki bittikten sonra kahverengi akıntı oldu çok az. Daha regl günüme 8 gün var ve göğüslerim çok ağrıyor. Hamile olamam çünkü daha denemelere başlamadık.. Hiç başına gelen var mı normal mi bu? Günüm değişecektir belkide bilemiyorum

Normal canım bendede olmustu olabiliyor. Ama sen yinede bi doktora görün muayne ol tedbirli olmakta fayda var

Ama senin daha günün gelmedi ki sabretsene azcık çıkmaya biliyo bilşyosun günün gelmeden. Hatta geçmeden bazen..
Bilmiyorm canm. Bugün progesteron testi yaptırdım hastanede adetimin 21.günü diye yumurtlama olup olmadıgına bakılıyo değere göre. Doktor beta hcg de istedi pazartesi cıkarmıs sonuc orda yazar zaten artk enazından yumurtlama değerime bakayım kaliteli güzel bi yumurtlama olmus mu diye

Çıkmadı kızlar. Erken gebelikte yaptm yok herzamanki gibi negatiff offfoff şu iki cizgi ne zaman görücez Allahımm Gonulmeyvesi ManyakPrenses

Tatlım sen bu ay çok stres yaptın sakin ol
Ben hep bu ay adet olunca da şunu yaparım bu duayı okurum diye adapte ettim olursamda hiç üzülmem yapacağım çok şey okuyacağım çok dua var dedim
Tabii ki insan bekliyor ama üzülmek yok hep pozitif olmaya çalış bebeğim gelecek hissediyorum de
İnşallah hayırı zamanda gelir ❤❤

Çok dua ediyorum hepinize
Sizde bana edin

Ben buradaki her aya katilsam yeri aralıktan beri deniyoruz ama olmadı daha . Ben ikinci için deniyorum ilkinide 9 ay sonra klomen ile sahip olmuştum bu sefer klomen de kullandım femera da kullandım ama etki etmedi bir ay ara verdim ama ovulasyon takipli yani sadece ilaca ara verdim. Bakalım neler olacak

İnsallah canm Allahrazıolsn öyle tabiki
İyiyim ya bi problem yok alısılmıs bi durum var zaten cok sükür yarım saat morelimi bozup hayatıma bisey olmamıs gibi devam edebiliyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…