Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yakı beli sıcak tutuyor, yumurtaları da sıcak tutuyormuş. Gebeliği tutunmasını sağlıyormuş. Karasakız yakısını duydum. İlişkiden önce de takan vr ama nasıl abdest alıcaz o şekilde bilmiyorum.

Canm bende duydum ama bilemiyormki dene ne zarar cıkar Soğan suyu yapmıstmm bende geçen ay 15 gün içtm baya yogun akıntım olmustuu bu ay hic bise yapmadımm

hımm yakıyı söylediğin iyi oldu bi o eksikti onuda deneyeyim hsah bence sabah ezanı okunmadan alırız abdesti bişey olmaz.O zaman kadar vaktimiz var sonuçta

Kızlar böyle bişey buldum sitede yakıyla hamile kalmış bu arkadaşımız böyle uygulamışş.

Ben bu ay yumurtalıklarıma sıcak su torbası tuttum yumurtlamadan önce sıcak sıcak bence o da işe yaramıs olabilir erken ve kaliteli yumurtladm onuda deneyebilirsn canm

Merhaba.. Bundan önceki aylar olduğu gibi bu ay da böyle bi niyetimiz inşallah nasip olur. Bat 8 temmuz.. Burada güzel bilgileri takipteyim sizlerle beraber

Merhaba.. Bundan önceki aylar olduğu gibi bu ay da böyle bi niyetimiz inşallah nasip olur. Bat 8 temmuz.. Burada güzel bilgileri takipteyim sizlerle beraber
Aramıza hoşgeldin canım İnşallah kendi bildiğimiz kadarıyla bilgi alışverişi yapıyoruz bakalımm.Temmuz ayı hepimize uğurlu gelsin inş benim ilk denemem olacakk çok heyecanlıyımm

Bidaaha yaptm. Tamamen manyaaağ bağladım sanırım

Eklentiler

• D68F2388-A5F8-4E59-A914-4128608808FE.jpeg
    273,7 KB · Görüntüleme: 214
Bu cizgi gibi gözüken testin cizgisi olabilir mi? Hani bi cizgi daha olussun diye yer yapıyolarya orda

Eklentiler

• 220B800A-4FE2-40BE-AD10-36DBC7165770.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 182
Ben de geçen gün yaptım aynı böyle çıktı. Çooook yakından bakınca şeffaf görünen dimi ben kendi çizgisi diye düşündüm kendimkini canım ama benmki umutsuzdu tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…