Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaa kızlar
Bende 1 yıllık evliyim bu ay korunmayı bıraktık bakalım. Folik asite başladım geçen ay. Tüm kontrolleri testleri yaptırdım sorun yok çok şükür. Sadece maalesefki pco var 😔. O yüzden biraz zaman alacağını düşünüyorum😏

Amenna canım alanda verende rabbimmm bizim elimizden bisey gelmez her seyin bir vakti saati var 🙏🙏🙏

Evet canım aynen öyle 41 Fatiha oku her gün
Sağ elinin işaret parmağını göbek deliğine koy
Kıbleye doğru dön 41 Fatiha suresi oku
Bunu deneyen çoğu kişi hamile kalmış
Bu ay bende yapmıştım hala okuyorum

Daha var inşallah olur..Bende bu ay ovülasyon testi yapamadım geç kaldım başlamaya akıntıyla takip etmeye çalıştım inşallah olur
İnsallah canm akıntıdanda anlıyo insan. Benimde cok yogun gelmisti anlmıstm ovulasyon testimde desteklemisti insallah tutmustur canm gönlüne göre olsn hersey insallah haberdar et bizi😍😍😍

Merhaa kızlar
Bende 1 yıllık evliyim bu ay korunmayı bıraktık bakalım. Folik asite başladım geçen ay. Tüm kontrolleri testleri yaptırdım sorun yok çok şükür. Sadece maalesefki pco var 😔. O yüzden biraz zaman alacağını düşünüyorum😏
Merhaba canm. İnsallah tez zamandır kavusursun bebişine sendee heyecan ve stres yapma sana tavsiyem akışına bırak olsada olmasada bise degismiyo sadece yıpranmakla kalıyo insan

Kızlar hayırlı olsun topik bol bebişli olsun inşallah 😊 bat 17 haziran eşine keçi boynuzu özü deneyen varmı aranızda
Amiiin insalalh🥰🥰 ben eşime içiriyorm keciboynuzu kürü bide pekmezi yediriyorm sadece bazen 2 3 gün içmediği oluyo onun haricinda taze yapıyorm henüz bi faydasını göremedm acıkcası😂

Merhaa kızlar

Benim de pco var ama adetleriniz düzenlimi nasıl

Ben buradaki her aya katilsam yeri 😅 aralıktan beri deniyoruz ama olmadı daha . Ben ikinci için deniyorum ilkinide 9 ay sonra klomen ile sahip olmuştum bu sefer klomen de kullandım femera da kullandım ama etki etmedi bir ay ara verdim ama ovulasyon takipli yani sadece ilaca ara verdim. Bakalım neler olacak
Hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah bebeğin. Sanırım biz ne yaparsak yapalım Allah nasip ettiği zaman oluyor. İnşallah Temmuz ayı hepimize şanslı gelsin bebeğimiz olsun hemencecik:KK200:

Bilmiyorm canm. Bugün progesteron testi yaptırdım hastanede adetimin 21.günü diye yumurtlama olup olmadıgına bakılıyo değere göre. Doktor beta hcg de istedi pazartesi cıkarmıs sonuc orda yazar zaten artk 😂 enazından yumurtlama değerime bakayım kaliteli güzel bi yumurtlama olmus mu diye
İnşallah hamilesindir canım. Değilsen de üzülme Allah ne zaman nasip ettiyse o zaman oluyor:KK200:

Tatlım sen bu ay çok stres yaptın sakin ol
Ben hep bu ay adet olunca da şunu yaparım bu duayı okurum diye adapte ettim olursamda hiç üzülmem yapacağım çok şey okuyacağım çok dua var dedim
Tabii ki insan bekliyor ama üzülmek yok hep pozitif olmaya çalış bebeğim gelecek hissediyorum de 😚😚
İnşallah hayırı zamanda gelir ❤❤

Çok dua ediyorum hepinize
Sizde bana edin
Duaların için teşekkürler :) Senin de Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:dua::KK200:

Kızlar hayırlı olsun topik bol bebişli olsun inşallah 😊 bat 17 haziran eşine keçi boynuzu özü deneyen varmı aranızda
Aminn Canım inş bol bebişli olsunn :rapci: Benim bat 4 temmuz bi değişiklik olmazsa tabii. Ben adt bitiminde başlıcam inş çalışmalara. Keçi boynuzu özünü aldım kociş e de o zamanlar başlıcam:süslü:

Merhaa kızlar
Pco olan arkadaşımın 2 aylık hamile olduğunu söylemek isterim ve diğer insanlar kadar normal zamanda oldu kafana takma bence canım sıkı çalış, bol bol dua edelim bebiş gelsin Allahın izniyle:KK37:

Amiiin insalalh🥰🥰 ben eşime içiriyorm keciboynuzu kürü bide pekmezi yediriyorm sadece bazen 2 3 gün içmediği oluyo onun haricinda taze yapıyorm henüz bi faydasını göremedm acıkcası😂
Göremezsin kız tabii sperm hareketlilğini ve hızını arttırıyormuş nasıl göreceksin hehe :rolleyes: Şaka bi yana eminim işe yarıyordur. Güç verir pekmez güçç :süslü:

Göremezsin kız tabii sperm hareketlilğini ve hızını arttırıyormuş nasıl göreceksin hehe :rolleyes: Şaka bi yana eminim işe yarıyordur. Güç verir pekmez güçç :süslü:
Evet o açıdan erkekler icn daha iyi oluyo daha istekli oluyolar yoksa her istediğin zaman hemencik istek gelmiyo robot degillerki ayarlayamıyoruz erkeğin isteksiz olması daha kötü hadi bizim icn farketmiyoda onlar için şaaart yoksa bu tempoya zor😂😂😂

0.png

semiramis1990 semiramis1990
@ Ballikko Ballikko
@Apinarcim
@ S Srks
@tnurta
@Seymaasmin
@ lavable16 lavable16
@hasretdolu

Kızlar ben arapça yazmayı bilmediğim için önce internetten sureleri buldum word de yapıştırdım büyütüp kalınlaştırdım yazıları ve üstüne kağıt koyup kopya çekerek yaptım yani üstünden geçtim :KK25: Ben inanıyorum ve adetten sonra ilk işim bu olacak. Evde zem zem suyu da var. Vesile olur belki sizde yapmak isterseniz diye paylaştım.:KK37:

X