Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yakı beli sıcak tutuyor, yumurtaları da sıcak tutuyormuş. Gebeliği tutunmasını sağlıyormuş. Karasakız yakısını duydum. İlişkiden önce de takan vr ama nasıl abdest alıcaz o şekilde bilmiyorum. 🙄

Yakı beli sıcak tutuyor, yumurtaları da sıcak tutuyormuş. Gebeliği tutunmasını sağlıyormuş. Karasakız yakısını duydum. İlişkiden önce de takan vr ama nasıl abdest alıcaz o şekilde bilmiyorum. 🙄
Canm bende duydum ama bilemiyormki dene ne zarar cıkar☺️ Soğan suyu yapmıstmm bende geçen ay 15 gün içtm baya yogun akıntım olmustuu bu ay hic bise yapmadımm😂😂

Bence ben paranoyak olup kafayı yedm😂😂😂

Eklentiler

• 06B5CE18-7FBA-4969-88E8-8FB29DD89713.jpeg
    06B5CE18-7FBA-4969-88E8-8FB29DD89713.jpeg
    42,5 KB · Görüntüleme: 212
hımm yakıyı söylediğin iyi oldu bi o eksikti onuda deneyeyim hsah:KK9: bence sabah ezanı okunmadan alırız abdesti bişey olmaz.O zaman kadar vaktimiz var sonuçta :KK22:

Kızlar merhaba. Ben 1,5 yıllık evliyim. Ve yaklaşık 10 aydır bebek istiyordum. Doktora gittik ve doktor hem bende hem de eşimde hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi çok şükür. Ama yine de hamile kalamıyordum bir türlü. Sonra internette bir yerde yakı ile hamile kalınabildiğini duydum. Denemek istedim. Daha önce kür ya da herhangi bi şey kullanmamıştım. Adetim bitti ve 4 gün sonra belime tam popomun üzerine yakı yapıştırdım. Her biri 3’er gün duran 4 yakı yapıştırdım. Yani 12 gün yakı durdu. Banyo yapıp yeniledim yakıyı. Yakının altı pişik oldu bebek pişik kreminden sürdüm yine de yapıştırdım yakı. Yani 5 gün adetim sürdü, 4 gün bittikten sonra yapıştırdım, 12 gün yakıyla durdum. Adetimin 21.günü yakıyı çıkardım. Yani yumurtlama dönemim tam yakının olduğu zamana denk geldi. Ben 28 günde bir adet oluyorum. Adetim kurban bayramına denk geldi ve ben hastalanmadım. Test yaptığımda inanamadım. Çünkü hamileydim :) şu an 6 haftalık hamileyim. Ben bebek istediğim dönemde internetteki her sayfayı okuyordum resmen. Ben de bunu paylaşmak istedim. Tabi ki önce Allah’ın nasip etmesi ama ben yakı yapıştırdığın ay hamile kaldım. Darısı tüm isteyenlerin başına..
Kızlar böyle bişey buldum sitede yakıyla hamile kalmış bu arkadaşımız böyle uygulamışş.

Ben bu ay yumurtalıklarıma sıcak su torbası tuttum yumurtlamadan önce sıcak sıcak🥰 bence o da işe yaramıs olabilir erken ve kaliteli yumurtladm onuda deneyebilirsn canm

Merhaba.. Bundan önceki aylar olduğu gibi bu ay da böyle bi niyetimiz inşallah nasip olur. Bat 8 temmuz.. Burada güzel bilgileri takipteyim sizlerle beraber

Merhaba.. Bundan önceki aylar olduğu gibi bu ay da böyle bi niyetimiz inşallah nasip olur. Bat 8 temmuz.. Burada güzel bilgileri takipteyim sizlerle beraber
Aramıza hoşgeldin canım :KK16: İnşallah kendi bildiğimiz kadarıyla bilgi alışverişi yapıyoruz bakalımm.Temmuz ayı hepimize uğurlu gelsin inş benim ilk denemem olacakk çok heyecanlıyımm:skandal:

Bu cizgi gibi gözüken testin cizgisi olabilir mi? Hani bi cizgi daha olussun diye yer yapıyolarya orda:KK14::KK14:

Eklentiler

• 220B800A-4FE2-40BE-AD10-36DBC7165770.jpeg
    220B800A-4FE2-40BE-AD10-36DBC7165770.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 182
Ben de geçen gün yaptım aynı böyle çıktı. Çooook yakından bakınca şeffaf görünen dimi ben kendi çizgisi diye düşündüm kendimkini canım ama benmki umutsuzdu tabi 😊

X