Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagol canm yapılır neden yapılmasın insallah vesile olur

Hünnapta güzel evet canım. Arada bende yiyorm bi kaşık. Preesed jel mi ne öyle bise varms kızlar jel enjekte ediliyomus vajinaya sonra ilişki oluyomus sperm icnde daha hreketli ve saglklı kalıyomus duyan kullanan oldu mu
duydum ama hiç bir şey doğal olandan iyi gelmedi bana. Kaç aydır deniyosun canım sen biraz fazla takmışsın kafana gibi geldi bana

Canım çok sağol deneyeceğim inşallah bi temmuz gelsinde o kadar çok şey var ki. Ben meryem suresine başlamıştım dün aksaklık oldu okuyamadım bugun devam etsem olurmu acaba yoksa sıfırdanmı baslamalıyım bilemedim

hahahah aynen yaa erkekler için sıkıntı isteksizlik O da biraz bizim elimizde diil mi ama

Bence niyetin belli devam etsen olur bugünü yeni başlamış gibi sayarsın. 40 gün okunuyodu dimi canım bende başlıcam inş bat tan sonra

duydum ama hiç bir şey doğal olandan iyi gelmedi bana. Kaç aydır deniyosun canım sen biraz fazla takmışsın kafana gibi geldi bana
6.ay canım. Yok aslında takmadım rahatm kendimi iyi hissediyorm zaten bu ay diyete girmistm 3 4 kilo verdm spor ve diyet yapıyorm enazındn hamile kalana kadar daha zayıf olurum diye eşimdede bendede bi problem yok sükür temiz hormon testleri ultrason testleri yaptırdım herseyi. Esiminde ml de 30 totalda 150 mlyon normal morfloji yüzde yetmis cıktı doktor gayet iyi dedi. Takdir Allahın artk canm

Ya ben sana diyorum da ben daha başlamadım tabi çalışmalara ben nasıl olcam kim bilir Canım maşallah ikiniz de turp gibisiniz. Demek ki bebişiniz nazlııı Gelir annesi gelir

Ya ben sana diyorum da ben daha başlamadım tabi çalışmalara ben nasıl olcam kim bilir Canım maşallah ikiniz de turp gibisiniz. Demek ki bebişiniz nazlııı Gelir annesi gelir
Hahhaha insallah canm ama insan ister istemez bi kaç ay olmayınca bi strse giriyo tabi neden niçin demeye baslıyosn bi sorun mu var vs gibi umarım yasamazsın ilk aydan bebisin hooop karnına düşüverir

Hahhaha insallah canm ama insan ister istemez bi kaç ay olmayınca bi strse giriyo tabi neden niçin demeye baslıyosn bi sorun mu var vs gibi umarım yasamazsın ilk aydan bebisin hooop karnına düşüverir
Yaa ne güzel konuşuyosunn inşallah sağlıklı hayırlı evlat olsun da yeter ki bekleriz azcık ama hemen gelse fena olmaz Artık bende hamilelik testi yapmak istiyorum size atmak istiyorum burdann Çok az kaldıı inş psikolojik bi tedavim vardı da ilaç kullanıyordum. Şimdi tedavi bitti çok şükür. 1 ay bekleme süresi verdi dr. Bakalım ya çok istiyodum bebek 1 senedir hatta ama İlaç kullandığım için maalesef yapamadık Aslında bende bayadır bekliyorum Allah bekletmez belkim

İnsallah canm kac yıllk evlisn cok gecmis olsn ve calısmalara ne zaman baslayacaksınz sana tavsiyem ovulasyon testi alıp yumurtlama günlerini takip et daha güzel dsiplinli oluyo bak bize cok dsiplinliyiz yumurtlama günlerini takip edip hemen tutturuyoz hahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…