Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen bizde atlattık o evreleri çok şükür biraz sabırla halloluyor. Aynen sakin taraf ben olmasam buralara kadar gelirmiydi bilemem ilişkimiz. İyiki sabretmişim şimdi tadından yenmiyo

Canım benimde eşim oğlak aman allahım aynılar gerçekten. Sinir krizinde bir numara ben koç burcuyum ben de sinirliyim çok zıttız

Ben de evlenince sabretmeye başladım hemen parlıyor eşim herseye onun üstüne bende dayanamıyorum tabiki koç burcu hiç dururmu

valla ben alttan alamıyorum artık ben daha üste cıkmaya basladım tahamülsüzüm artık çünkü eskiden tahamul eder alttan alırdım asla alttan almak yok bende cok üstüme gelırse aynı tonda konusmaya baslayınca bak yap bı kere neler oluyor ben zor sinirlenirim ama sinirlenincede öfkem cok byuk oluyor gunlerce gecmez asla alttan almayın gereksız öfkelerını surat kzıgınlık ıfade edin benden sıze tavsıye sizinde bir sabrınız var çünkü Ballikko üste cıkmaya cok müsaıtler cnku haksızda olsa

Haklısın canım zaten istediğim kıvama geldiği için artık öyle o yükselirse bende yükseliyorum valla hiç kusura bakmasın ezdiremem kendimi hiiç

Kızlar benim adetimin 7.günü ama göğüslerim inanılmaz dolgunlaştı ağrıyor ve belim kopuyor sanki. Sivilcelerimde basladı. Sizce yumurta büyüdüğünde de böyle sıkıntılar olabilirmi. Dün ovü testi yaptım ama hiç LH çıkmadı çok silik çizgi çıktı

Kızlar günaydın malesef ben bugün adet oldum ve dokturum rahim filmi için çağırdı. Aranızda çektiren var mı nasıl oluyor

7.günü genelde cok silik cıkar zaten kuuzm. Ama evet yumurta büüyümeye basladgı andan itibaren böyle belirtiler oluyo canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…