Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ne güzel😍 adetiniz geçti mi kaç gün var test ne kadaf pozitif cıktı paylasır mısınz🤩
Bat 12.02.2020 yani yarın ama dayanadım yaptım. Test aşağıdaki gibi. Ama kan tahlilini ne zaman yapmalıyım emin olamadım. Bugün ovulasyonun 11. veya 12.günü.

Eklentiler

• TEST.jpg
    TEST.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 46
Bat 12.02.2020 yani yarın ama dayanadım yaptım. Test aşağıdaki gibi. Ama kan tahlilini ne zaman yapmalıyım emin olamadım. Bugün ovulasyonun 11. veya 12.günü.
Ayyy hayırlı olsunnn evet testte pozitif çıkmış 😊 kan verip birde netleştirmeniz gerek. bat tarihiniz 12 temmuz mu doğrumu anladım?

Ama korkuyorum da emin olmak için beklemeli miyim ? İlk hamileliğim olacak eğer olursa.
Hastaneye gidip bhcg testi yaptıracaksınız. 5'den yukarı bir sonuç çıkarsa kesin hamilesiniz. Daha sonra kadın doğuma muayeneye tabiki 😊
Ama bu sekılde çizgi çıktıysa yüksek ihtimal hamilesiniz😊

Eşim geldiğinde yapıcam canım şimdi yaparsam 1 saat sonra test değişir diye korkuyorum.Eşim gelince yapıcam 3-4 gibi yaparım.)

Bal gibide pozitiff hemen koss koss kan tahliline😍😍😍 ne zamandır istiyodunuz canm ayrı olarak bu ay naaoptınz her gebe kalana soruyoruz😂😂😂😂
3. Ayımız bu ay. Ekstra hiçbir şey yapmadım. Sadece folik asit kullandım. Bir de bu ay ferritinim düşük olduğu için hapa başladım ama o etkilemiş midir hiç bilmiyorum. İnşaAllah hamileyimdir emin olamıyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah:anneadayı:

Cektirmedim canm bi fikrim yok. Ne kadar oldu sizn doktor ne kadar sürede istedi canm
Ben 3 yıllık evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz 6 ay doğal yollarla denedik olmadı Doktor geçen ay famara ve çatlatma iğnesi verdi 3 ay kullancaz dedi ama muayenede rahmin kalp şeklinde görünüyor önümüzdeki ay gebelik olmazsa film çekelim dedi bu arada 2 kez kimsal gebelik geçirmistim

Ben 3 yıllık evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz 6 ay doğal yollarla denedik olmadı Doktor geçen ay famara ve çatlatma iğnesi verdi 3 ay kullancaz dedi ama muayenede rahmin kalp şeklinde görünüyor önümüzdeki ay gebelik olmazsa film çekelim dedi bu arada 2 kez kimsal gebelik geçirmistim
Anladm canm bi sorun cıkmaz insallh hamilesindr❤️

Canım arkadasımında kalp şeklindeydi rahimi. 3 kere düşük yaptı. Kalp şeklinde oldugu için tutunamıyordu
Ameliyat oldu rahimi düzelltiler. Şimdi 2 çocuğu var . Ameliyat derlerse geciktirme hiç 😊

X