Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin aramızaa Ayy inşallah yerleşme kanamasıdır canımm hayırlısıı

Yumurtluyorsun demek mi oluyor du böyle olunca canım ben pek bilmiyorum da
Yok canm henüz pik degil ama yumurtlama haftasına girmisim yani 5 güne kadar yumurtlama catlama olup biter demek geçen ay 12.gün olmustu bKalm bu ay ne zaman olucak kasık agrılarım ve akıntılarm basladı gene basladık maratona gerçi günaşırı yapıcamm bu ay tabi son anda vazgecmezsem. Ama banada günaşırı mantıklı geliyo cnkü bu cocugu olan insanlar hep hergün mü yapmıs sanki nerde o bolluk hergün hergün hele eskiler haftada 1 2 imkan bulunuyomus denk geliyomus. Zaten icinde 3 gün yasıyomus kaliteli spermler boş kalmıyo yani. Hem günaşırı spermde kaliteli oluyo hergün olunca eşim bile diyo daha az geldiğini hissediyorm çok sık oldugu zaman diye .. bakalım nasip Allah ol der olurda iste biz hep bi sebep arıyoruz

bizde gün aşırı yapıyoruz bi gün dolu bi gün boş. Ben diyorum bugün depoyu dolduruyoruz diye haha en mantıklısı öyle ya.. Sanırım benimde yumurtlama günüme 5 gün kaldı.. Şansa bırakma sende gün aşırı yapın

Emel akdelun ve Ballikko arkadaşlarr durumunuzdan haber verir misiniz günleriniz geçmişş
Kuzum ben adetimin 6.günündeyim kür'e devam ediyorum sabah aksam çörekotu kürünü yiyorum ayrıca benim 9 ağustos değil bat 5 Ağustos olması lazım ben mi yanlıs vermişim bilgiyi acaba 5 temmuzda oldum yaklasık 30 günde bir oluyorum . Bakalım bugun ovü testi yaptım sanırım henüz erken silik çıktı baya lh değerim . semiramis1990 dediği gibi bende adet biter bitmez gün aşırı olcak. 2 günde bir yani. Sonucta sperm 48 saat kalıyormuş. Yumurta çatlasa bile tutar inşallah.. inşallah yumurtam gelişirde bu ay bu arada yakı da aldım yumurtlama dönemimde yapıstırıcam

Ay yoksa ben yanlış mı bakmışım hihi Tamam canım güncelliyorum şimdii. Aynen biz de gün aşırı yapıyoruzz hayırlısı ..İşi şansa bırakmayalımm

hadi hayırlısı canım inşallah Allah kucağını boş bırakmaz

eşim oğlak burcu yükselenide oğlak onun ,benım akrep oğlakla ters düşüyor canım ManyakPrenses o kısma napıcazzz oğlak burcları gercekten zor krakterler erkekte özellikle
Eşimin yükseleni oğlak seni anlayabiliyorum. Bazen çok saçma şeylere kızabiliyor. İlk evlendiğimiz de çok sinirliydi 1 yıldır daha iyi. Törpüledim baya sabırla

oğlak a oğlak cok cok sabır gerektiren bir eş durumudur. .. gercekten evlendikten sonra törpülendi bi çok şey krizler gecırmıstı nişanlıyken kac kere sacma sapan olaylara oğlakların sinir ve tahamülsüzlüğü beni ck yormustur ALLahtan basak ım da ben dha sakın kalablıyorum ..cok şkür şimdi söz dinler oldu eskısıne gore ManyakPrenses

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…