Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ne güzel adetiniz geçti mi kaç gün var test ne kadaf pozitif cıktı paylasır mısınz
Bat 12.02.2020 yani yarın ama dayanadım yaptım. Test aşağıdaki gibi. Ama kan tahlilini ne zaman yapmalıyım emin olamadım. Bugün ovulasyonun 11. veya 12.günü.

Eklentiler

• TEST.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 46
Bat 12.02.2020 yani yarın ama dayanadım yaptım. Test aşağıdaki gibi. Ama kan tahlilini ne zaman yapmalıyım emin olamadım. Bugün ovulasyonun 11. veya 12.günü.
Ayyy hayırlı olsunnn evet testte pozitif çıkmış kan verip birde netleştirmeniz gerek. bat tarihiniz 12 temmuz mu doğrumu anladım?

Ama korkuyorum da emin olmak için beklemeli miyim ? İlk hamileliğim olacak eğer olursa.
Hastaneye gidip bhcg testi yaptıracaksınız. 5'den yukarı bir sonuç çıkarsa kesin hamilesiniz. Daha sonra kadın doğuma muayeneye tabiki
Ama bu sekılde çizgi çıktıysa yüksek ihtimal hamilesiniz

Eşim geldiğinde yapıcam canım şimdi yaparsam 1 saat sonra test değişir diye korkuyorum.Eşim gelince yapıcam 3-4 gibi yaparım.)

Bal gibide pozitiff hemen koss koss kan tahliline ne zamandır istiyodunuz canm ayrı olarak bu ay naaoptınz her gebe kalana soruyoruz
3. Ayımız bu ay. Ekstra hiçbir şey yapmadım. Sadece folik asit kullandım. Bir de bu ay ferritinim düşük olduğu için hapa başladım ama o etkilemiş midir hiç bilmiyorum. İnşaAllah hamileyimdir emin olamıyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah

Cektirmedim canm bi fikrim yok. Ne kadar oldu sizn doktor ne kadar sürede istedi canm
Ben 3 yıllık evliyim 1 senedir çocuk istiyoruz 6 ay doğal yollarla denedik olmadı Doktor geçen ay famara ve çatlatma iğnesi verdi 3 ay kullancaz dedi ama muayenede rahmin kalp şeklinde görünüyor önümüzdeki ay gebelik olmazsa film çekelim dedi bu arada 2 kez kimsal gebelik geçirmistim

Anladm canm bi sorun cıkmaz insallh hamilesindr

Canım arkadasımında kalp şeklindeydi rahimi. 3 kere düşük yaptı. Kalp şeklinde oldugu için tutunamıyordu
Ameliyat oldu rahimi düzelltiler. Şimdi 2 çocuğu var . Ameliyat derlerse geciktirme hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…