Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ManyakPrenses ÇAKŞIR SUYU nu nereden aldınız nasıl kullanıyorsunuz canım anlatsana
internet üzerinden aldım akzer markalı çünkü akzer in yorumları çok iyiydi. Normalde sabahları içilmesi gerek bardağın 3/4 üne çakşır suyu koyuyorsun geri kalanına su. Öylece içiliyor. Ama biz sabah içmek istemediğimiz için akşam yemeklerden 1-2 saat sonra içiyoruz eşimle. adetin son günü başladım yumurtlama gününe kadar içicem aynı şekilde eşimde o zaman bırakıcak.. Kullanım şekli böyle canım. Daha 3. kez içtik biz tadı tuhaf biraz ama alışıyosun.. İnşallah vesile olurda sağlıkla hamile kalırım..

24.07.20
Beni de ekler misin

Kimisi günde 3 defa iciyomus ben esime 2 gündür sabah öglen aksam veriyorm bi çay bardağı. Hangisi dogru bilemedm

Sabah akşam içenlerde var evet. Ben akşam bi kere içiriyorum suyla karıştırıp bilmem ki herkes farklı yapıyo heralde. Sen nasıl siniyosa içine öyle yap canım
Sabah akşam içenlerde var evet. Ben akşam bi kere içiriyorum suyla karıştırıp bilmem ki herkes farklı yapıyo heralde. Sen nasıl siniyosa içine öyle yap canım
Evet canımm sabahları ac karnına genelde veriyorm esime.

Merhabalar, bende geldim
6 temmuz adet bitimim, adet düzensizliği icin cyclo progynova kullanıyorum bir aydir, haftaya yumurtlama olacak insallah, ovulasyonla takip ediyorum, bu ay nedense cok umutluyum, insallah Allah'ım nasip eder, isteyen herkese.

Canım sende aramıza hoş geldiin Bat tarihin ne seni de ekleyelim tabloya birlikte bekliyoruz

Merhaba canm hosgeldinn, hepimiz icn hayırlısı olsn bakalımmm insallah hamilesindir bi test yap elinde varsa cıkar

Merhaba canm hosgeldinn, hepimiz icn hayırlısı olsn bakalımmm insallah hamilesindir bi test yap elinde varsa cıkar
Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz için hayırlısı olsun bugün de olmassa yarın sabah test yapmayı düşünüyorum iki kere kimyasal gebelik geçirmistim o yüzden çok heveslenip üzülmek istemiyorum

Kızlar adetimin 9.günü bugün, ovulasyon testim böyle cıktı. Yavas yavas koyulasmaya baslıyck heralde kasık ve bel agrılarım var

Eklentiler

• 6208AFB9-E47B-4DFC-8425-430882FCEEAC.jpeg
    232,2 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…