Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok teşekkür ederim canım. bakalım test sonucu nasıl olucak ona göre birşeyler düşünücem

Merhaba arkadaslar ..benimde adetim 3 gun gecti..ve bugun oglenden itibaren kahverengi leke halinde geldi 2 kere..normalde adet oncesi cok nadir olurdu..ama hemen kanamam baslardi..bu sefer hem 3 gun gecti..hemde desigim gibi auan bile hala kanamam yok..dun ve onceki gun idrar testi yaptim negatif..yarinida beklicem..kanama icin ama sormak istedim..bole olupta hamilelik yasayan varmi hic aranizda...yada duydugunuz

Ben bu konuda tecrübesizim belki cevaplayan arkadaşlar çıkar

bu ay benimde aynısı oldu 2 gün lekelenme o kdr azcık günlük ped bıle değiştirmek durumundakalmadım ilk iki gün öyle geldi sonra normal adet kanaması başladı benımde negatifti cnm..bilgin olsun 2 gün gecıktı

Anladim canimm..adet agrim oluyo surekli..kistik bi durum degildir umarim.biesteron kullaniyorum cunki.benimde baslasaa rahatlicam..cok tesekkur ederim..

breath12 bende biosteron kullanıyorum ,günde tek ıcıyorum ama bunu yasadıgım ay femara kullandım gunde 2 kez dktor kontrolünde..ondan snra boyl bsy oldu yumurta takıbı yaptırıyormusunuz..?yaş kaç birde

Belki mevsim değişikliğinden olabilir bu aylarda olabiliyor..

Merhaba Kan testi yaptırın daha net sonuç alırsınız

günaydın kızlar..
bende dün ovulasyon testi aldım 20 tane bu ay bide böyle denicem bakalım..
günde 1 mi yapsam 2 mi yapsam kararsızım
Günde 1 tane yeterli t ve c çizgisinin koyu olduğu günlerde 2 tane yapsan iyi olur yumurtanın ne zaman çatlıcağını anlayabilen için

Canım senin durumun nasıl bi belirti bir şey var mı ne hissediyosun
canım bu ara kasık ağrılarım başladı çok kısa sürüyor yorulduğum zaman oluyor genelde birde mide ağrım hala devam ediyor genelde sabahları. Hergün idrar testi yapıyorum gittikçe koyulaşıyor bata 3 gün kaldı adet tarihim 2 gün geçince kan vermeyi planlıyorum hayırlısı olur inş. Sen napıyorsun bu ay aktif geçsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…