Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canımm çok sevindimm demek bu topik uğurlu geldi 2 tane hamişimiz olabilirrr Ben daha yolun başındayım yumurtlama günümde gelmedi ama biz başladık bakalım belli olmuyor ki belki tutar bilemem

Ayy canımm çok sevindimm demek bu topik uğurlu geldi 2 tane hamişimiz olabilirrr Ben daha yolun başındayım yumurtlama günümde gelmedi ama biz başladık bakalım belli olmuyor ki belki tutar bilemem
Ayy canım benim gerçekten bu topik uğurlu geldi bana ama inanıyorum bu ay sende hamile olucaksın. Ovülasyon testi kullanıyormusun

Ayy canım benim gerçekten bu topik uğurlu geldi bana ama inanıyorum bu ay sende hamile olucaksın. Ovülasyon testi kullanıyormusun
Ayy inşallah canım ya inşallah Allah nasip eder bekletmedenBen ovülasyon kullanmıyorum çünkü yumurtladığım zaman vücudum alarm veriyor göğüslerde ağrı, kasıklarda batma, akıntı. O yüzden kullanmıyorum canım

Ayy bence kullan bak sana ne dicem ben bu ay yumurtladığıöı hiç anlamadım ne ağrı ne akıntı yani yumurtlama mı ovülasyon testiyle öğrendim sen bence bu ay al Bi 5 10 tane yap hadi canim bak bunu yap ben inanıyorum olucak. Çünkü ben düşükten sonra hiç ihtimal vermiyırdy

Kız üşenirim ben onu yapmaya kendimi biliyorum ama sağol aklımda bulunsun bu ay olmazsa önümüzdeki ay için kullanırım. Zaten 1 gün ilişki 1 gün boş oluyor yani yumurtlamayı atlamayız heralde

Kız üşenirim ben onu yapmaya kendimi biliyorum ama sağol aklımda bulunsun bu ay olmazsa önümüzdeki ay için kullanırım. Zaten 1 gün ilişki 1 gün boş oluyor yani yumurtlamayı atlamayız heralde
Ay üşencek bişey yok idrarını tutuyorsun damlatıyosun eğlenceli oluyor. O zaman yumurtlamayı hissettiğinde 4 gün peşpwşw yap ilişkiyi eğer sorun yoksa. Sonra tekrar gün aşırı devam

10-11-12-13 temmuz canım cok yakın yarın doktor kontrolüm var ınsallah guzel seyler olur bu ay takip edılıyorum doktorum oyle önerdi femara kullandım 5 gün

10-11-12-13 temmuz canım cok yakın yarın doktor kontrolüm var ınsallah guzel seyler olur bu ay takip edılıyorum doktorum oyle önerdi femara kullandım 5 gün
Femarayı duymuştum ay inşallah iyi gelir benim takvimde 16 sı gösteriyor günümü ama geçen ay 3 gün önce olduğum için benimde seninle aynı tarihlerde yumurtlamam biz bir gün ilişki bir gün boş şeklinde devam ediyoruz. Şansa bırakmıcam yani Allahın izniyleolur inşallah.Topikte 2 kişi hamile olabilir çok heyecanlı Uğurlu gelir belki bize de biz de hamile kalırız

ben bu aydan içimde bir umut umutluyum valla..ama olmazsada üzülmeyecegım dha cok yenı denemeye başladık 4 ay fln oldu..yaşım 34 o sebeple bu yıl içerisinde hamile kalmak ıstıorum Allah'ım müsade ederse ol derse olur...ben öyle inanıyorum olucak ta..

topigi gördüm damladim
ne diyim insallah ben de hamile kalirim, isteyen herkes de hamile kalir. pek istekli degilim bu ay aslinda olmasindan, önümüzdeki ay uzun yolculuklar var diye ama nasib olursa basim üstüne bakalim, hayirlisi

İnşallah hemen hamile kalırsınız dediğiniz gibi daha çok yeni başlamışsınız denemeye olur Allah nasip etsin tüm isteyenlere ovülasyon testini yapmayı düşünmüyorum. Bu ay ilk denemem olucak ve 1 gün arayla ilişki de oluyor.. Eğer bu ay olmazsa diğer ay almayı düşünüyorum bakalım inşallah gerek kalmaz

Hayırlısı olsun inşallah canım iyi yaptın aramıza hoş geldin sende Bat tarihini söylersen seni de tabloya ekleyeyimm hep birlikte takip ediyoruz böylece heyecanlı oluyor

Napıyosunz kızlaaar ovulasyon testleri yapmaya basladınız mııı? benim adet bitti baslıycam calısmalara höff biyandan da spor ve diyet yapıyorumm çaksır suyu iciyorm kendim ve esim bakalım bu ay gelismeler ne olacak

Canımm ben ovü takibi yapmıyorum ama bir gün arayla ilişki oluyor ve çakşır suyu içiyoruz biz de eşimle bakalım hayırlısı bende gelişmeler böyle inşallah hemen hamile kalırızz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…