Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cnm zaten ben tabloda eklıyım

evet canım doğru eklisin ve tekrar eklemişim sen zaten yazıyordun ki fotonu değiştirmişsin başka biri sandım pardon ya ahahahah kendime gülüyorum hayret aklım yerinde değil
s harfi vardı resım koydum. artık ben buralıyım .... hepbırlıkte bu duyguları oldu olmadı paylasıcaz...

2.5 sene aslında manevi olarak istiyoduk özellikle son zamanlar, ama baska sebeplerden ötürü beklememiz gerekiyodu, hep derdim ki "bu ay oldu mu acaba olmadi mi" diye test yapmak bile cok güzel bi duygudur kesin, ben o aşamaya bile başlayamadım, benden sonra evlenen herkes doğurdu nasip simdiymiş, şimdi de acaba olmayacak mi diye endişe ediyorum, insanoğlu içinde bulunduğu durumdan hic memnun olmuyor, Allah kalbimizdeki endişeleri vesveseleri uzaklaştırıp bir an önce amacimiza hayırlısıyla ulaştırsın inşallah kızlar

İnşallah canım ne güzel konuştun

Ballikko canım durumunu haber verir misin eğer regl olduysan yeni bat tarihini gireyim yada istemiyorsan çıkarayım tablodan başka bir topikteysen
Yok canım demiştimya polikistikoverim çok yükselmiş hormonlarım alt üst olmus diye.doğum kontrol ilacı kullanıyorum suan hormonlarım için. Bu ay bitiyor ilacım. Eylül ayında korunmayı bırakıyoruz bat tarihim 4 eylül

Hıı doğru canım ya nasılsın peki nasıl gidiyor
Ara kanamalarım vardı doğum kontrol ilacıyla düzeldi onlar canım. Doktor 1 ay kullan bırak dedi. İlacım 27sinde bitiyor İnşallah eylül ayında hepimiz hamiş kalırız valla çook istiyorum etrafımdaki herkeste hamiş iyice hevesleniyoum eylülde çalışmalar sıkı olacak
Sen nasılsın bu ay varmı birşeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…