Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım yaa benim regl ye 11 var daha bakalım bu ay tutacak mıbende sıkı çalıştım bu ay

Arkadaşlar merhaba ben de adet oldum 10 gün gecikmeli olarak doktora gittim 3. Gün tahlilleri yapıldı ve sonuçlar güzel çıktı doktor 6 ay bekleyin kendi haline bırakalım dedi ama ben istemedim çünkü ilk çocuğum da tedaviyle oldu benim bu yüzden tedaviye başlamak istedim zaman kaybetmemek adına polikistik overliyim ve düzenli yumurtlamam yok maalesef klomen yazdı doktor başladım 3. Günüm haftaya da yumurta takibine gidicem ona göre çatlatma iğnesi verecek yine muhtemelen. Sizler de durum neler. var mı benim gibi klomen tedavisine başlayanlar?

Selammm kızlar, nasılsınız. Grup hamiș dolmuş ben girmeyeli, mașallah
Mesajları takip edemedim bu ay. Öyle bi yokliyim sizi dedim, ne var ne yok
İyi canım evet 6 tane hamişimiz varr Allah bize de nasip etsin inşallah Valla bildiğin gibi çalışmalara devam senin nasıl gidiyor çalışmalar bakalım

İnşallah canım ya takmıyorum hiç kafama varsa çok sevinirim tabikii hemde çook
Bende takmıyorum artık (ne kadar desem de ovuslasyon günleri gelince görücezz muhakkak takıcam) takmamaya çalışcam herşeyin hayırlısı tatil iyi gelicek hepimize biz bu hafta gidiyoruz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…