Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İYİ TATILLER CNM

COK GECMIS OLSUN..

Kızlar topik hareketlensin biraz, araştırıp denedigimiz fayda gördüğümüz görmediğimiz veya denemeye niyetlendigimiz şeyleri paylaşalım bence Ben başlayım;
Ben 2 ay denedim bu 3. Ayım. 2 ay da yumurtlama gördüm ama sonuc alamadık, araştırdığım kadariyla yumurtlamada pik görmek yumurtlanin döllenmek icin uygun kalite ve boyuta geldiğini gostermezmis. Dr bana aylar önce yumurtlalik biraz tembel dedigi için yumurtamin yeterli boyuta ve kaliteye gelmedigini düşünmeye başladım. Bu ay bal+tarçın+çörekotu karışımına polen ekledim adetin 2. Gününden beri hergun Bir kaşık yiyorum ve adetin 4. Gününden beri inofolic kullanmaya başladım toz olan. Ayrıca yine böğürtlen kökü suyu icmeye başladım rahmi güçlendirmesi ve embriyonun kolay tutunabilmesi için. Bir de kendimi bildim bileli d vitamini eksik bende, zaman zaman takviye kullanirdim zaten bu ay yeniden başladım bakalım inşallah fayda görürüm. En önemlisi bu ay adet bitince hacamat olcam, zaten senede 2-3 kere olurdum pandemi dolayısıyla aksatmistim, tüm vucut tarama yapiyor yapan kişi, bel bölgesine doğurganlık icin yapılır, kafadan da hormonlari düzenlemek icin, heryerden yaptiriyorum ben. Tavsiye ederim bunu.
Sizlerden de bekliyorum

günaydın arkadaslar...benım reglı gunum 23 yada 24 agustos. sımdı evde test yapsam sizce.çok merak edıyorummm.
olan bırsey varsa çıkar mı?
Merhaba 5 gün önce çıkanlar çook silikte olsa yakalayanlar var yani olabilir eğer fazladaqn testin varsa yarın sabah ilk idrarınla yapmalısın. Eğer dayanamam diyosan hiç sıvı almadan ne zaman tuvaletin gelirse yapabilirsin testi

Canım şifa olsun inş bende adetin 3. Gününden itibaren aynı karışımı yaptım ayrıca içine arı sütü hurma poleni ve hurma çekirdeği tozuda ekledim Hafize hatun macunuda aldım ama kargom çok geç ulaştığı için ona başlamak nasip olmadı adetimden bu yana bir litreye yakın hayıt suyu içtim d vitamini bendede eksik sürekli takviye olarak alıyorum düzenli ayrıca incir + havuç kürü uyguladım bu ay birde günlük spirulina ve folik asittte alıyorum yendiğimiz içtiğimiz herşey hepimize şifa olsun inş regl’e 8 gün var bakalım hayırlı haberler çıkar inş bu topikten

Canım bilgilerin için teşekkürler ama ben 1 yıl içinde 2-3 kere hacamat fazla diye biliyorum kadınlar için. Hatta ben yaptırdığım kadın bana bir daha ki yaptıracağın zaman 3 yıl sonra dedi. Yani hacamat yaparken bir de alyuvarları da çekebiliyorlar Allah korusun çok yaptırıp değerlerini etkileme ben söylemek istedim canım..

Hayır canım kan durumu iyi olan kişiler için çok değil ayrıca kişinin mizacına göre yapılmalı hacamatta sülükte eğer kişinin mizacı soğuksa kan düşüklüğü yaşıyordur buna hacamat değil kuru sıcak yağlı kupa dediğimiz tedavi uygulanır.

Senin kanın düşükmü canım

O zman biraz daha beklemelıyım.moralım cok bozulur. en azından bır kaç gün daha mutlu takılım

Birinden biri vesile olur inşallah canım sayılı günün kalmış inşallah mujdeli haberi alırsın

Teşekkür ederim canım ama ben asıl migren ağrılarım icin senelerdir yaptırıyorum, 3-4 ayda bir ağrılarım tekrar geliyor, yaptırınca en az 3 ay rahat ediyorum, gebelik icin de ablam dahil bircok tanıdığımız hacamat oldugu ay hamile kaldı ve ben de cok inaniyorum hacamatın şifasina, kan degerlerim iyi çok şükür o yuzden beni hep iyi yönde etkiler hacamat ki rahatsızlığına göre Aralık belirlenmeli, daha sık yaptıran da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…