Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ara kanamalarım vardı doğum kontrol ilacıyla düzeldi onlar canım. Doktor 1 ay kullan bırak dedi. İlacım 27sinde bitiyor 😇 İnşallah eylül ayında hepimiz hamiş kalırız valla çook istiyorum etrafımdaki herkeste hamiş iyice hevesleniyoum😊 eylülde çalışmalar sıkı olacak 😬
Sen nasılsın bu ay varmı birşeyler 😊
İnşallah canım yaa benim regl ye 11 var daha bakalım bu ay tutacak mı:KK49:bende sıkı çalıştım bu ay :KK70:

Arkadaşlar merhaba ben de adet oldum 10 gün gecikmeli olarak doktora gittim 3. Gün tahlilleri yapıldı ve sonuçlar güzel çıktı doktor 6 ay bekleyin kendi haline bırakalım dedi ama ben istemedim çünkü ilk çocuğum da tedaviyle oldu benim bu yüzden tedaviye başlamak istedim zaman kaybetmemek adına polikistik overliyim ve düzenli yumurtlamam yok maalesef klomen yazdı doktor başladım 3. Günüm haftaya da yumurta takibine gidicem ona göre çatlatma iğnesi verecek yine muhtemelen. Sizler de durum neler. var mı benim gibi klomen tedavisine başlayanlar?

Selammm kızlar, nasılsınız. Grup hamiș dolmuş ben girmeyeli, mașallah 🤩🤩🤩
Mesajları takip edemedim bu ay. Öyle bi yokliyim sizi dedim, ne var ne yok 😀
İyi canım evet 6 tane hamişimiz varr:emir_bebek::KK200: Allah bize de nasip etsin inşallah:dua: Valla bildiğin gibi çalışmalara devam senin nasıl gidiyor çalışmalar bakalım:KK76:

Kızlar pik oldu sanırım bugün ki testim bu Sabah çalışma oldu bu gece de olcak yarında olması gerekiyormu

Eklentiler

• IMG_20200819_200955.jpg
    IMG_20200819_200955.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 21
İnşallah canım ya takmıyorum hiç kafama varsa çok sevinirim tabikii hemde çook:KK200::KK49:
Bende takmıyorum artık (ne kadar desem de ovuslasyon günleri gelince görücezz muhakkak takıcam) 😂 takmamaya çalışcam 🥳 herşeyin hayırlısı tatil iyi gelicek hepimize biz bu hafta gidiyoruz bakalım🤭

X