Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım rahatsızlığına iyi gelmesine çok sevindim bu kadar sık yapıldığını bilmiyodum valla geçmiş olsun migren çok zor bi hastalık..

Yok canm alyuvar cekmesini falan ilk kez duydum tam tersi vücuttan kirli kanı aldıkça kan tazeleniyor, yediğimiz içtiğimiz hormonlu gıdaların veya ilaçların toksinleri vucutta birikiyor ve bu yolla atılıyor o yüzden 3 senede bir yapilmasi cok fark yaratmaz vucutta diye düşünüyorum ben

Anladım canım işin ehli yaparsa kirli kan dışında alyuvarları çekmez heralde.. İşi bilmöeyipte yapan çok kişi varmış aman dikkat et güvendiğin birine yaptır

Anladım canım işin ehli yaparsa kirli kan dışında alyuvarları çekmez heralde.. İşi bilmöeyipte yapan çok kişi varmış aman dikkat et güvendiğin birine yaptır
Tabi tabi her işte olduğu gibi bunda da bilmeden yapan çok, bana yapan kişi hemşire zaten çok şükür güveniyorum.
İnşallah bu ay olur da doktor doktor gezmek zorunda kalmayız hicbirimiz

Evet Canım çok derin kesikler atılırsa o zaman işte Alyuvarları çeker epidermisin en üst tabakasına kibarca çizikler atılırsa bu sorun olmayacaktır

günaydın arkadaslar...benım reglı gunum 23 yada 24 agustos. sımdı evde test yapsam sizce.çok merak edıyorummm.
olan bırsey varsa çıkar mı?
Canım batlarımız aynı ben de merak ediyorum ama bu ay diğer aylara göre sıfır belirti ya olmayacak gibi sanki ama insallah cift cizgiyi görürüz

Tabi tabi her işte olduğu gibi bunda da bilmeden yapan çok, bana yapan kişi hemşire zaten çok şükür güveniyorum.
İnşallah bu ay olur da doktor doktor gezmek zorunda kalmayız hicbirimiz
Canım şifa olsun ayrıca iki Kaş arası ve göbek deliğine sülük muhteşem etkili ayrıca iki Kaş arasına minik bir kupada attırmanı Tavsiye ederim ayrıca ayak bileklerinin iç kısmına birer kupa attırmanı tavsiye ederim tam rahim bölgesi damarları oradan geçiyor çünkü

merhaba bende dış gebelik gecirdim ne kadar sonra hamile kaldınız

Ya yüz bölgesine yaptirmaya pek cesaretim yok geçici de olsa iz bıraktığı için ama faydasi muhakkak olur, ayak bileklerini duymamıştım bir sorayim yapan ablaya. Sülük de daha önce diz ağrısı icin yaptirip cok fayda görmüştüm ama sülük bana biraz ürpertici geliyor, bu ay olmazsa diğer ay cesaretimi toplayıp yeniden deneyebilirim ama hepsi şifa vesilesi eminim

Kesinlikle canım hele yüz hacamatı gibisi yok ama ehil olmalı yapan yoksa iz kalabilir çok narin çiziklerle yapıldığında doğal botoks oluyor cilt ışıldıyor resmen herkes farkediyor bu değişikliği ayrıca yüz bölgemiz bedenimizdeki organlarımızı temsil ettiği için sanki tüm bedene hacamat uygulaması yapılmış gibi oluyor. Güzel yapıldığında iyileşme süreci yalnızca bir hafta

Canım batlarımız aynı ben de merak ediyorum ama bu ay diğer aylara göre sıfır belirti ya olmayacak gibi sanki ama insallah cift cizgiyi görürüz
Ay harikaya en azından birbirimizi anlarız. dün ben çok üşüdüm halsızlık sabah uyandım hastayım acaba parol içsem mi die direniyorumç. ıhlamur ve az fındık yedım .sankı az karnımda agrı var reglı mı acaba die düşünüyorum.

İlaç almamaya çalış kuzum c vitamini tüketmeye çalış. Ben de belirti yok bu ay ya o yüzden acaba mı diyemiyorum bile az kaldı ama kuzum bekleyelim bakalım insallah güzel haberler alırız bu ay

Ya haklısın benm hicbir yerimde hacamattan iz kalmıyor, eminim yüzümde de kalmaz da ne biliyim biraz daha cesaretimi toplamam gerek belki denerim bu sefer cok teşekkür ederim bu değerli bilgiler icin

İlaç almamaya çalış kuzum c vitamini tüketmeye çalış. Ben de belirti yok bu ay ya o yüzden acaba mı diyemiyorum bile az kaldı ama kuzum bekleyelim bakalım insallah güzel haberler alırız bu ay
aynen .ama parolu hamıleyken bile kullanılabılır mıs bır kaç doktor öyle dedi.
suanda sol kasıgıma agrı gırıyor arada . sanırım reglı olucam benı yokluyor. bakalım az kaldı.sonucu görcez :

merhaba bende dış gebelik gecirdim ne kadar sonra hamile kaldınız
Merhaba. Ben dış gebelik geçirdikten 15 ay sonra hamile kaldım bunun 6 ayı korunmaydı zaten 9 ay da normal denedik olmadı klomen ve çatlatma iğnesinin 2. Ayında hamile kaldım şuan 4 yaşında bi kızım var Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

günaydın arkadaslar...benım reglı gunum 23 yada 24 agustos. sımdı evde test yapsam sizce.çok merak edıyorummm.
olan bırsey varsa çıkar mı?
canım geçmiş olsun hastalanmışsın sanırım.. İyileşirsin inş. hemen havalara güvenme akşamları serin oluyor buralar.. oraları bilmem ama ayaklarını üşütme Senin bat tarihini 24 ağustos olarak tabloya ekliyorum :) İnşallah adet olmazsın ama olursanda yeni bat tarihini yazarsın. Çoüu kişi bildirmiyor bende siliyorum o kişileri haberin olsun dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…