Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah tutar canım ben ilişkiye devam edicem yumurtlama günü geçsede haftada 2 kez olması gerekmiş sperm kalitesini arttırıyormuş aklında bulunsun
Ben yumurtlama dönemi sonrası bırakıyorum hafta bir oluyordu bu ay bende sık deniyim bakalım canım avulasyon testi bu arada gerçekten önemliymiş takvime göre iki gün önce yumurtladm ama test bugün pik yaptı inşallah uğur lu gelir

İyi canım evet 6 tane hamişimiz varr Allah bize de nasip etsin inşallah Valla bildiğin gibi çalışmalara devam senin nasıl gidiyor çalışmalar bakalım

Bu ay bi 6 hamiş daha gelir İnşallah
Benim bu ay çalışma yoktu canım bir kaç gün haric, o günler de takvime göre yumurtlamama denk gelmiyordu zten. Sancilarim var buğun yarın adet olurum. Önümüzdeki 10 gün de eşimle ayrıyız zaten. Yani çalışmalara Eylülde devam edicez

tesekkürler bende 6 ay korundum 4 aydır deniyoruz inşallah olur

Kızlar merhaba. Ben bu forum sayesinde ve kendi çabalarımla vajinusmusu yendim. Şimdi de bebek istiyoruz Allah nasip ederse. 4 aydır deniyoruz. Her ay hüsranla bitiyor. Doktora gitmek için erken mıdır. Adetlerim düzenli 30 yaşındayım . Bat tarihim 23 ağustos. Bir umut diye bekliyorum. Hüsranla sonuçlanması gerçekten insanı psikolojik olarak çok etkiliyor. Hamişlerin duası kabul olur derler. Birbirimize dua edelim arkadaşlar :)

Aminn inşallah 2 ye 3 e katlanır hamişlerimizz Anladım canım hayırlısı olsun bakalım

Canım doktora yinede gitmelisin adetin 3. günü git hormonlarına bakıyor önemli o birde folik asit yazıyor veya öneriyor kullanman gerek bebeğin gelişimi için çok önemli

İlk planladığımız ay aile hekimime gittim folik asit vermişti. Bitti tabii tekrar kullanacağım. Teşekkür ederim
Hı iyi o zaman tahlillerin yapıldıysa. Bana dr regenesis max adlı vitamini önerdi aldım eczaneden sağlıklı bir şekilde yumurtluyorum çok iyi tavsiye ederim bi çok vitamin var içinde folik te var

Ahahah hamile değilim ama bende de yumurtlamadan sonra aşırı gaz sorunu oldu hala devam ediyo reglme 10 gün var hayırlısı inşallah hamileyizdir semiramis1990 D dilek062 M Mdmd N nefesim-35 Princesssss hamişlere sorumuz vaar kızlar sizde gaz sorunu oldumu yumurtlamadan sonra? Birde ara ara batmalar ve adet olucakmış gibi ağrınız oldu mu?

Valla bende aynen böyle oluyorum iki aydır özellkle takip ediyorum adete 12 gün kala falan işte yumurtlamadan sonra gazman gibi dolanıyorum ortalıklarda. Hamilelik belirtiside olabilir ama oluyor işte gaz. VE kasıkağrıları bendekürtaj öncesi adete 5/6 gün kala başlardı hafif kasık ağrıları şimdi nerdeyse 2 haftaönceden başlıyor ağrılar normal mi bilmiyorum. Artık çok sıkıltım. Kürtaj sonrasışimdi sil baştan herşeyi yenden yaptrmam gerekiyor 8 ay oldu gebe kalamadım. Tekrardan bir rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum,

Anladım canım inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…