Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tmm canım çok tşk ederim önümüzdeki ay öle denicem bu ay kaçırdım sanırım

Bu yanlış ama kuzum 2 3 saat önceden sıvı alımını kes ilk idrarrını mutlaka yap 2..idrarla yap testini öyle 4 saat falan tutma net sonuç almak istiyorsan kendine böyle bir zorluğa bırakma
Sabah yapmiyorum kuzum ilk idrar degil 1 ile 5 arasi yapiyorum genelde iki saat sivi almiyorum ama lavobaya su icmedigim icin cikmiyorum normal olarak tutmuyorum gelmiyor cunku

Sabah yapmiyorum kuzum ilk idrar degil 1 ile 5 arasi yapiyorum genelde iki saat sivi almiyorum ama lavobaya su icmedigim icin cikmiyorum normal olarak tutmuyorum gelmiyor cunku
Yok öyle değil canım sıvı alımını bıraktıktan sonraki ilk idrarı diyorum bir saat sonra yaparsan 2 saat daha bekleyip 2.gelen idrarla daha net görürüsün
Sabahki ilk idrardan bahsetmiyorum

Canım dur bakalım belli olmaz bana ovü stresli gibi geliyor ama sen öğrendikten sonra yaparsın ya daha yeni başladın dur bakalım

Arkadaşlar yumurtlamadan sonra yürüyüş yapmak tempolu ama sıkıntı yaratır mı acaba ?
bende düşünüyorum yürümeyi herhalde bir şey olmaz diye düşünüyorum yani normal hızda yürüyebiliriz gibi
kızlar 4 buçuk haftalık hamileyim.kan değerim 850 çıktı.Sizce fazla mı ? Doktorum 500-600 arası olmalıydı bir sıkıntı olabilir dedi .Sizin değeriniz kaçtı acaba
canım tebrik ederim ikiz gebelik olmasın ??
Kızlar selam bugün doktor muayeneme geldim. Doktor yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakacak.
ayy hadi inşallah güzel haberler verir doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…