Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtim yok zaten belirti için de test için de çok erken benim silik çizgi coook uzun zaman sonra çıkıyo ilk 10 dk da çıksa silik bile olsa sevincem zaten bikac gün sonra tekrar yaparim artık bu ay biraz zor
Çook sonra çıkan çizgiye umut bağlamayın lütfen emin olun bi kenara koyunca hepsinde çıkıyor o çizgi sizde biliyorsunuzdur kuruma çizgisi diye bir şey var maalesef

Canım benim yımurtlamanın 10.günü cıkmıstı 1 hafta cok erken

Normal canım haftaya bebisi görürsün inşallah.ilk kese oluşuyor sonra kese doluyor ben öle biliyorum

Bu arada gözün aydın canım avulasyon testimi kullaniyordun

Bu arada gözün aydın canım avulasyon testimi kullaniyordun
Sagol canm benim.evet kullanıyodum bu 7.ayımdı oldu sükürler olsun. Doktor kese etrafında hafif kanama görüyorm dedi lekelenme olursa korkma ama koyu kan seklinde gelirse gel dedi progestan verdi.. o yuzden biraz stresliym ama kesenin şekli falan normal dedi

Hiç sıkıntı yapma moralini yüksek tut ve dinlen sürekli en azından bı kaç hafta çok önemli kesenin şekli normalse sorun yoktur doktorun dediği gibi lekelenme başlarsa progestan kullanmalısın

Bebişinide görürsün inşallah kuzum bidahaki gidişinde yüreğini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…