Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doktoru yazmadan aliniyomu ezaneden

Kizlar ben bu yüzüstü pozisyonu denedim ama galiba beceremedim aktı gitti yavrucaklar bir de totem yapıyorum bu ay ne flo ne de peppapp uygulamasina bakmiyorum hem ovu icin hem regl için tarihe bakmıcam
Ben onu denedim totem yaptım geçen ay sonu malum ama sana Tutar belkide bilemeyiz bende takvimi hiç açmadım bile günleri saymadım sonra adete yaklaştığını hissettiğimde kendim tahminen hesaplayıp test yaptım

Bat gününü biliyorum ama önceki aylarda hep geri sayıyordum kaç gün kaldı diye şimdi yapmıcam hem daha çok stres oluyorum valla

Sizce pik gününden mi catlamadan itibaren mi saymak lazim test için? Pik 2 gün oldu bu ay, siliklesmesinden itibaren mi gün saymaliyim??

Kizlar ben bu yüzüstü pozisyonu denedim ama galiba beceremedim aktı gitti yavrucaklar bir de totem yapıyorum bu ay ne flo ne de peppapp uygulamasina bakmiyorum hem ovu icin hem regl için tarihe bakmıcam
Evet canım ya yüz üstü pozisyonda benim çocuklarda kaydı gitti. Bidahakine düz ejekülasyon sonra yüz üstü yatıcam

Hayır bir dahakine öyle yapayım yolumuz uzun heyecanımız yüksek
Bak eğer aktığını düşünüyorsan şöyle yap yastık koy birliktelik sırasında daha sonra yastıktan ayrılma ayaklarını havaya dik istersen karnına cek ama yastık popişin tan altında olsun 10 15 dk dur sonra yüz üstü bir bacağını kendine cek 15 dk da öyle yat yastıktan ayrıl bu durumda basının altına bırak

Şekilden şekile sokuyor bu yavrucaklar bizi maymun olduk doğsun hele sorcam ona

Popişi tam kaldırman gerekiyodu yavrum
Ne hallere girdik ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…