Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım her gün aynı saatte ve 2 saat bişey içmeden yapılıyor öyle yapıyosun dimi
Her gün aynı saatte yapmıyorum ona hiç dikkat etmedim kimi gün sabah kimi gün akşam sıvı alımı az olucak diye sandığım için iki saat hiç sıvı almadan yapmadım iciyodum birşeyler ama fazla değil olmadı beceremedim hiç bu ayki adet sonrası o zaman kalan testleri yapayım boşa gitmesin zaten bu ay çöp oldu eşim dün geldi yumurtlamanın son günü takvim uygulamasına göre.dun gece pat pat oldu ama bu aydanda umudum gitti

Sen nezaman regli oldun kuzum bugun kacinci gun regli biter bitmez baslamiyoruz normalde benim bugun 12 gunum hala yumurtlama olmadi 28 cekiyor reglim hergun 1 ile 5 arasi yapiyorum mesela 2 saat sivi tuketmiyoruz hic ben genelde 4 saat lavobaya gitmiyorum iki saatte sivi tuketmiyorum

Reglimin 18 günü bugün canım rengi bitince iki gün sonra yapmaya başladım testi hep bu şekilde yada benzeri çıktı hiç çok koyu olmadı diğer çizgi kaçırdım bu ay pik gününü ben sanırım bu ayki adetten sonra baslicam testlere senin tarif ettiğin şekilde denicem bide inşallah önümüzdeki ay yakalarım

Bu yanlış ama kuzum 2 3 saat önceden sıvı alımını kes ilk idrarrını mutlaka yap 2..idrarla yap testini öyle 4 saat falan tutma net sonuç almak istiyorsan kendine böyle bir zorluğa bırakma

2 3 saat idrarı yapmicam sonra yapicam aradan 1 saat geçince ikinci idrarla testimi yapicam doğru böle degilmi
Bak sıvı alımını kestin diyelim sonra 1 saat ya içinde sıkışırsın zaten ilk idrarı yap sonra 2 saat bekle testini yap net neyse onu görürsün yumurtlama varsa görürsün yoksa zaten henüz yumurtlama olmamış denektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…