Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Östrojen hormonum yuksekmis 100 kusur olmasi gerekirken benimki 500 kusur diye dk hapiyla dengeliycekmis adet duzene girecekmis benim zaten adetim duzenli ki..daha iyiyim simdi en azindan o moddan ciktim

Ya kzu benım de yuksektı martta kaç cıkfı prolaktın ya ılac ile tedavisi bar sonuçta kuzum benım pes etme

Östrojen hormonum yuksekmis 100 kusur olmasi gerekirken benimki 500 kusur diye dk hapiyla dengeliycekmis adet duzene girecekmis benim zaten adetim duzenli ki..daha iyiyim simdi en azindan o moddan ciktim
Sen tekrar o hormona baktır canım. Ben hiç sevmiyorum su ilaçları ya alt üst ediyor hormonları. Regl duzenliyse hiç içme tekrar test ver. Ben içtim regl günü gününe geliyordu artık yok gelmiyor gecikiyor 26 günde bir oluyorum şimdi 32 güne çıkıyor

İlacida almadim sinirden sinirin 2 deger ustuymus
al canım al bende kullandım onları onlar sayesinde hemen değerlerim düştü ki benim prolaktin hep 60 larda geziyordu ve adetim asla kesilmiyordu 1 sene hiç aralık vermeden adet gördüm bekarken ben annem inadından götürmemişti

Kuzum sinirimin bozulmasi her ay farkli biseyin cikmasi aslinda. Ama daha iyiyim simdi sadece cok sinirlenmiştim vardir bundada bi hayir

ben hiç ovulasyon testi yaptrmadım salak kafam meğersem bu ay 3 gün geç çatlamış iğneye rağmen çatladığı gün biz ilişkiyi kesmiştik hem dedim ah şimoooo sen ne salaksın yapaydın ya bu testten diye bu ay alacam 5-10 tane salak gibi kaçtı ya
Yarin ayni saatlerde tekrarlaman gerek

Kuzum bu sonuclar

Eklentiler

• 763BF518-D1FA-4A7E-81D7-277EF76615AA.png
    120,1 KB · Görüntüleme: 52
Bugun ki lh testim dun yumurtalarim 20 ve 18 mm 2 taneydi az önce lavaboda kahverengiyle karisik kocaman afedersin sumuksu bisey geldi belliki yumurtam catladi

Eklentiler

• image.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 46
Bugun ki lh testim dun yumurtalarim 20 ve 18 mm 2 taneydi az önce lavaboda kahverengiyle karisik kocaman afedersin sumuksu bisey geldi belliki yumurtam catladi
Bende yapıcam bunlardan bundan sonra ya benimde yumurtalar 21 ve 20 mm di çatlatma iğnesi vurulmama rağmen 3 gün geç çatladı doktor 3 gün ilişki önerdi bize bizde çatladığı gün kestik ilişkiyi saf gibi halbuki bunlardan kullanmış olsaydım eğer hiçbir sorun olmicaktı akıllandım işte. Çatlamış seninkide hemen değerlendirin bence

nedir bu doktorlardan çektiğimiz yaaa delircem. hastaneye adım attık başımıza gelmeyen kalmadı Allah'ım beterlerinden korusun. insanların hayatlarıyla oynamaya başladılar iyice hepsi para yuzunden yazıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…