Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bu değer 1 günde yükseldi di mi canım?
Hadi inşallah sağlıkla ilerleyecek her şey sen stres yaptiginla kalacaksın

hemen ameliyat zaten bana da bir ay vaktin yok dediler yumurtalıkların bitmiş, kime ınancaz biz çok iyi araştırın canım çok moral bozucu konular
Aynen canım biri sorun yok derken biri ameliyat durumu olabilir sonuca göre dedi mecbur o durumda üçüncü bir doktora da gidicez

Kuzum gebeliğin sağlıkla ilerlesin inşallah meleğin seninledir ultrasonda görürüz kesesini Allahın izniyle

Yani senin dediğine göre bu değerler normal öyle mi. Valla canım bizde bişey anlamadık ki zaten yeniden sperm testi verdi bu sonucun üzerinden iki ay geçti diye. Eğer sorun var ameliyat tarzı bişey derse iki farklı doktor bambaşka şey söylemiş olacak. O durumda mecburen üçüncü bir doktor bulmamız gerekecek

Yavrum bi sakin ol yav. Dur ne güzel bi sebep bulunmuş en azından vardır bunun bir hikmeti ilaçları kullan bakalım inşallah düzelecek her şey
Çocuk işini zaten sal; çok şükür iki çocuğun var. Hem çocuğun var hem çocuğunun kardeşi var stres yapacak bir şey yok şu an için kendini rahat bırak olursa olur inşallah
Rahim kalinlasmasi vs yok di mi

M MiuLego seni etiketlememişim

Canım benim, inşallah mucizen olur bebeğin, dualarımız seninle

Canım senin durumundan hiç birşey anlamadım çok ilginç yani kimyasal olsa bile simdiye kadar kanama vs olurdu.

Kuzum o iki hormondada sknti yoktu nisan dada yaptrmstm dünkü öyle cikti saglik olsun ne diyelim olursa olur olmazsa saldim kendimi problem yok ben ara ara baktircm östrojen hormonuna

Oyyy Ne belirsizlik bu yaa biran önce hayirlisi ne ise o olsun

Östrojen hormonum yuksekmis 100 kusur olmasi gerekirken benimki 500 kusur diye dk hapiyla dengeliycekmis adet duzene girecekmis benim zaten adetim duzenli ki..daha iyiyim simdi en azindan o moddan ciktim
Kuzu senin prolaktin çok yüksek değil benim 44 ken ilaç verdiler. Salı günü de 30 çıkmıştı değerim sınırın üstünde ama doktorum engel değil şuanlık dedi. Bence senin e2 değerin 500 küsür dü ama 1 den fazla yumurtan olduğundan yüksekti. Doktoruna hatırlattın mı bunu?

Çok enteresan ya canım. Ama kimyasal da olsa kendi kendine gitmez miydi şimdiye kadar 20 gün geçmiş diyorsun. Çok karışık durum ama inşallah burdan bir mucize çıkar yani 2 günde bir kan mı versen acaba takip etsen yükselişini.. Geç döllenmeninde en geç versiyonu olabilir mi acaba? Bilemedim, değer de artıyor.

Kuzum o iki hormondada sknti yoktu nisan dada yaptrmstm dünkü öyle cikti saglik olsun ne diyelim olursa olur olmazsa saldim kendimi problem yok ben ara ara baktircm östrojen hormonuna
İnşallah düzelecek
Bu hormonlar stresten falan da yükselebiliyor bence ondandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…