Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Onuda bilmiyorum ya tekrar özgür beye yada vatana giderim
Özgür bey iyide Tekirdağ gitmek zor oluyor benım için. işten surekli izin almak ve zorunda kalıyorum araba da yok tüm gün izin almış oluyorum yoksa çok memnumum Özgür beyden buralarda bulsak iyi bir doktor güzel olacak.

Evet biraz sıkıntılı gidip gelme konusu. İyi bi doktora denk gelirsek haberdar ederiz birbirimizi :)

Sinirlerim cok bozuldu östrojen hormonum yuksek cikmis sut hormonum yuksekmis 2 tane ilac yazdi doktor biri yasmin dogum kontrol hapi biride sut hormonu icin ilacmis 2 ay kullancakmisim dogum kontrol hapini bugun basla diyor doktor sinirden agliyorum simdi sabahtan beri okul pesindeydim zaten yeni girdim eve ama sinirlerim alt üst oldu simdi niye boyle cikti daha oncekilerde sknti yoktuda eşime de yazdim bundan sonra olursa olur olmazsa olmaz ikiside Allah tan dahada hastane doktor vs gitmem bu konuyuda böyle kapattim dedim simdi ovulasyon ve gebelik testlerini aticam dolabin uzerine daha benden gecti kizlar insallah sizlerden güzel haberler alirim G Gzmyts53 Childdevelopment I ipti bitliKedi M MiuLego A ad000 miraclebeyb Mucizemmm16 iyilikperisi92 ucge ve diger arkadaslarim

Kızlar benim emeklerim şimdiye kadar boşa mı gitti canım sıkıldı cidden bugün rahim filmi sorunu yaşadım biliyorsunuz cihaz bozuktu. Başka özel bir hastanede rahim filmi çekildim doktora artık burda devam edeceğimi söyledim. Doktor tüm sonuçlarımi bir dahaki gelişinde getir dedi birde eşin gitti mi ürolojiye dedi gitti sonucu yanımda bir sorun yokmuş göstereyim isterseniz dedi doktor baktı ve dediği su ileri hareketlilik düşük 30 un üstü olmalı eşinin 20 dedi ve eşimin de gittiği hastanede benim şimdiye kadar gittiğim hastandeydi oda şimdi tekrardan yeni geldigim hastanede üroloji doktoruna sonucu göstermeye geldi. Bu kadar rezillik olabilir mi ya kızlar ne bekliyorsun ne çıkıyor. İki aydır eşimde bir sorun yok şükür diye sevinmistim oysa ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…