Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

nedir bu doktorlardan çektiğimiz yaaa delircem. hastaneye adım attık başımıza gelmeyen kalmadı Allah'ım beterlerinden korusun. insanların hayatlarıyla oynamaya başladılar iyice hepsi para yuzunden yazıkkk 😡
Evet ya Allah düşürmesin kimseyi gerçekten eşime de ameliyat gerekebilir dedi off off

Çiçeğim niye bu kadar üzmüşsün kendini bunların hepsi dengelenebilen hormonlar baksana ilaç yazmış demek ki çaresi var. Çok mu bozmuşsun evet sinirlerini bu yazdıkların da ne öyle tabii ki kafandan o çok fazla gebelik bitine takılma ama bu kadar da olumsuz düşünme kendine yazik edersin. Senden daha kötü durumda olanlar var onları düşün seninki çok şükür sadece hormonal denge o da düzeltebilen şeyler. O testleri yapma zaten gebelikte ovulasyon da insanı sinirlendiriyor daha da
Sinirlerim cok bozuldu östrojen hormonum yuksek cikmis sut hormonum yuksekmis 2 tane ilac yazdi doktor biri yasmin dogum kontrol hapi biride sut hormonu icin ilacmis 2 ay kullancakmisim dogum kontrol hapini bugun basla diyor doktor sinirden agliyorum simdi sabahtan beri okul pesindeydim zaten yeni girdim eve ama sinirlerim alt üst oldu simdi niye boyle cikti daha oncekilerde sknti yoktuda eşime de yazdim bundan sonra olursa olur olmazsa olmaz ikiside Allah tan dahada hastane doktor vs gitmem bu konuyuda böyle kapattim dedim simdi ovulasyon ve gebelik testlerini aticam dolabin uzerine daha benden gecti kizlar insallah sizlerden güzel haberler alirim G Gzmyts53 Childdevelopment Childdevelopment I ipti bitliKedi bitliKedi M MiuLego @ad000 @Safiye19 Mucizemmm16 Mucizemmm16 @iyilikperisi92 ucge ucge ve diger arkadaslarim

Çiçeğim niye bu kadar üzmüşsün kendini bunların hepsi dengelenebilen hormonlar baksana ilaç yazmış demek ki çaresi var. Çok mu bozmuşsun evet sinirlerini bu yazdıkların da ne öyle tabii ki kafandan o çok fazla gebelik bitine takılma ama bu kadar da olumsuz düşünme kendine yazik edersin. Senden daha kötü durumda olanlar var onları düşün seninki çok şükür sadece hormonal denge o da düzeltebilen şeyler. O testleri yapma zaten gebelikte ovulasyon da insanı sinirlendiriyor daha da
Kuzum benim sinirimi bozan 2 ay dogum kontrol hapi kullanacak olmam🤦🏼‍♀️ Ama kullanmayi düşünmüyorum

Kızlar benim emeklerim şimdiye kadar boşa mı gitti canım sıkıldı cidden bugün rahim filmi sorunu yaşadım biliyorsunuz cihaz bozuktu. Başka özel bir hastanede rahim filmi çekildim doktora artık burda devam edeceğimi söyledim. Doktor tüm sonuçlarımi bir dahaki gelişinde getir dedi birde eşin gitti mi ürolojiye dedi gitti sonucu yanımda bir sorun yokmuş göstereyim isterseniz dedi doktor baktı ve dediği su ileri hareketlilik düşük 30 un üstü olmalı eşinin 20 dedi ve eşimin de gittiği hastanede benim şimdiye kadar gittiğim hastandeydi oda şimdi tekrardan yeni geldigim hastanede üroloji doktoruna sonucu göstermeye geldi. Bu kadar rezillik olabilir mi ya kızlar ne bekliyorsun ne çıkıyor. İki aydır eşimde bir sorun yok şükür diye sevinmistim oysa ki
Ay bugün niye herkes olumsuz olumsuz şeyler kötü kötü haberler veriyor ya benim de sinirlerim bozuldu

Bende yapıcam bunlardan bundan sonra ya benimde yumurtalar 21 ve 20 mm di çatlatma iğnesi vurulmama rağmen 3 gün geç çatladı doktor 3 gün ilişki önerdi bize bizde çatladığı gün kestik ilişkiyi saf gibi halbuki bunlardan kullanmış olsaydım eğer hiçbir sorun olmicaktı akıllandım işte. Çatlamış seninkide hemen değerlendirin bence
Aksam degerlendirdim bugunde degerlendiririm ama boşuna mı kürek cekiyorum bilmiyorum hic adet duzensizligim yok gunumde olurum yumurtlama görüyorum hatta catladi bile bebek olmaz dedi yinede doktor nasip artik ne diyelim nasipten öte yol yokmus 🤷🏼‍♀️

Canım nisanda eşimin değerleri bu. Normal demişti doktor
Kuzum A+B nin %32 den büyük olması isteniyor ki doktor da onu yazmış, sizin zaten %45

Çoğu ölçümde A ve B olarak ayırmıyorlar bile, direkt hareketli sperm yüzdesi yazıyorlar. Çoğu kişi bilmiyor bile hızlı hareketli ve yavaş hareketli oranını. Toplamını biliyor sadece.

Yani bizim A %7 , B %35 civarı biz ölelim o zaman

bugün dr randevun vardı dimi? noldu?
Gittim kızlar beta 62 den 94 e çıkmış rahim kalınlığı 13 mm. Bu değerlerle sana şuan hiç bir şey yapamayız dedi. Gebelik ilerleyedebilir boş gebelik de olabilir dış gebelik de olabilir dedi
Herhangi bir ağrı kanama vs olmazsa bir hafta daha beklememi önümüzdeki hafta kontrole gidip bu şekilde devam ederse ya iğne ya kürtaj yapılır dedi M Mrs Electrical Engineer Mucizemmm16 Mucizemmm16 M Mavimiresl partalina_ partalina_ hepsonradan hepsonradan R Random3 Destina88 Destina88 Ihlamurseven Ihlamurseven G Gzmyts53 I ipti

X