Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım süt hormonu sanırım prolaktin. Stresten de artabiliyormuş bide o testi yaptırmadan önce ilişkide göğüsleri temas etmemek lazımmış o bile etkiliyormuş baya hassas bi hormon.

Hay Allah ya. Ama takviyelerle vs düzeliyor diye biliyorum. Bizde bi doktora gitsek kim bilir ne çıkacak

Belki testle ilgili bi sorun vardır bir tane daha yap istersen
Böyle çıktı canım bu sefer 2 saat tuttum sanırım daha olmadı zaten 15-16-17. Günlerde yumurtlama gördüm 3 ay boyunca. Bugün 14

Eklentiler

• 16554697783105617175169829752329.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 18
Hay Allah ya. Ama takviyelerle vs düzeliyor diye biliyorum. Bizde bi doktora gitsek kim bilir ne çıkacak
Keşke vaktinde deseler ama ya doktor seçimi gerçekten çok önemli ya her anlamda düşünmek gerek. Önceki hastane 3000 anestezili hsg demişti. Bu yeni geldigim hastanede 1500 TL ye çektim. Arada bu kadar uçurum olabilir mi ya çok gerildim gerçekten. Rahim filmim iyi çıktı ona bile sevinemedim

Canım süt hormonu sanırım prolaktin. Stresten de artabiliyormuş bide o testi yaptırmadan önce ilişkide göğüsleri temas etmemek lazımmış o bile etkiliyormuş baya hassas bi hormon.
Kuzu simdi lavaboda afedersin sumuksu kahverengili bi akinti gelmis cok degisik Sanirim yumurtam catladi ilk defa görüyorum boyle bisey bayada vardi

eşinin sonucunu bi atsana canım? sakin ol bi. her dr birbirinden farklı zaten hepsi farklı yorum yapıyor.

hsg temiz mi çıktı?

Doğum kontrol ne için canım şimdi 2 ay korunma mi olması lazım. Prolaktin hormonu kötü birşey değil canım süt yapan yiyeceklerden uzak durucaksin incir mesela çok yükseltir. 1 kutu hapı bitince o iniyor onda problem yok. Sıkma canını olur merak etme sen

Kuzu simdi lavaboda afedersin sumuksu kahverengili bi akinti gelmis cok degisik Sanirim yumurtam catladi ilk defa görüyorum boyle bisey bayada vardi
Evet bazen yumurta catlayinca lekelenme olabiliyor tekrar test yaptın mı

Bebeğim eşin çok istiyor bebeği ama sen kendini daha beter heder ettin yahu
Önce bi sen sağlıklı ol inşallah olur sonrasında bak bana yaşadıklarıma
Sağlığına kavuş kaybettiğin bir şey yok İnan kı

kuzum dur hele sakiiiinnn
neden yüksek çıkarmış bu iki hormon? doktor söyledi mi? yüksek çıkan ve düşen gördüm ben öyle zor bir süreç değil galiba. Doğum kontrol hapını niye verdi, gebelik olursa düşer diye mi?

Ay ince elemek de böyle yapıyor sinir ediyor insanı. Sen zaten 4 kere gebe kalmış insansın bence doğal yolla olacak yine. Tek sıkıntı hsg idi tüpler de açıldı bence kalanı doğal olcak zaten.

Özele gelsene

bugün dr randevun vardı dimi? noldu?

Yumurtlamamı acaba yoksa olmak üzeremi çok heyecanlı bakabilirmisiniz

Eklentiler

• 0A92194A-1FCA-447C-A33D-D3B8C8A8A038.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 31
Sanirim bugun herkes kötü bi haber aliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…