Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

nedir bu doktorlardan çektiğimiz yaaa delircem. hastaneye adım attık başımıza gelmeyen kalmadı Allah'ım beterlerinden korusun. insanların hayatlarıyla oynamaya başladılar iyice hepsi para yuzunden yazıkkk
Evet ya Allah düşürmesin kimseyi gerçekten eşime de ameliyat gerekebilir dedi off off

Çiçeğim niye bu kadar üzmüşsün kendini bunların hepsi dengelenebilen hormonlar baksana ilaç yazmış demek ki çaresi var. Çok mu bozmuşsun evet sinirlerini bu yazdıkların da ne öyle tabii ki kafandan o çok fazla gebelik bitine takılma ama bu kadar da olumsuz düşünme kendine yazik edersin. Senden daha kötü durumda olanlar var onları düşün seninki çok şükür sadece hormonal denge o da düzeltebilen şeyler. O testleri yapma zaten gebelikte ovulasyon da insanı sinirlendiriyor daha da

Kuzum benim sinirimi bozan 2 ay dogum kontrol hapi kullanacak olmam Ama kullanmayi düşünmüyorum

Ay bugün niye herkes olumsuz olumsuz şeyler kötü kötü haberler veriyor ya benim de sinirlerim bozuldu

Aksam degerlendirdim bugunde degerlendiririm ama boşuna mı kürek cekiyorum bilmiyorum hic adet duzensizligim yok gunumde olurum yumurtlama görüyorum hatta catladi bile bebek olmaz dedi yinede doktor nasip artik ne diyelim nasipten öte yol yokmus

Canım nisanda eşimin değerleri bu. Normal demişti doktor
Kuzum A+B nin %32 den büyük olması isteniyor ki doktor da onu yazmış, sizin zaten %45

Çoğu ölçümde A ve B olarak ayırmıyorlar bile, direkt hareketli sperm yüzdesi yazıyorlar. Çoğu kişi bilmiyor bile hızlı hareketli ve yavaş hareketli oranını. Toplamını biliyor sadece.

Yani bizim A %7 , B %35 civarı biz ölelim o zaman

bugün dr randevun vardı dimi? noldu?
Gittim kızlar beta 62 den 94 e çıkmış rahim kalınlığı 13 mm. Bu değerlerle sana şuan hiç bir şey yapamayız dedi. Gebelik ilerleyedebilir boş gebelik de olabilir dış gebelik de olabilir dedi
Herhangi bir ağrı kanama vs olmazsa bir hafta daha beklememi önümüzdeki hafta kontrole gidip bu şekilde devam ederse ya iğne ya kürtaj yapılır dedi M Mrs Electrical Engineer Mucizemmm16 M Mavimiresl partalina_ hepsonradan R Random3 Destina88 Ihlamurseven G Gzmyts53 I ipti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…