Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Geçmiş olsun canım forumu okuyordum yazamadım bir türlü sonucun inşallah güzel çıkar

Başka yerde ayarladım gibi bir gibi gidicem ve bir daha da bu doktorla devam etmeyecem
Hadi bakalım canım haber ver bize mutlaka merak ederiz. inşallah hayırlı haberlerle donersin

Geçmiş olsun canım forumu okuyordum yazamadım bir türlü sonucun inşallah güzel çıkar
çok teşekkür ederim canım inşallah aramadılar daha bekliyorum heyecanlandım güzel haberler alayım artık 1 haftadır yıprandım. dün anesteziden ayılırken ordakı kızla dertleşmişim resmen sonradan sonradan hatırladım Çorlu'da adam gibi hastane yok bana çocuğun olmaz doğal yolla dediler falan resmen içimi dökmüşüm hatırladıkça gülüyorum

İyi yapmışsın kuzum sen rahatladıysan Valla hiç bilmiyorum Çorluyu, hastanelerini bilsem bir yer söylerdim ☹ Ya ben hala regl olmayı bekliyorum olmayınca test yaptım tek çizgi çıktı sonra burayı okurken fark ettim erken gebelik testi değildi benimki onu mu alıp yapsam diyorum ama hep regl belirtilerim var göğüs hassasiyeti falan bir yandan da ilk ay hevesiyle kırılmak istemiyorum

İnşallah canım haber veririm

şimdiki doktorum iyi çok şükür her konuda bilgilendiriyor. erken gebelik testi yapabilirsin canım kaç gün geçti adet günün? Benım geçen ay her zaman 26 günde bir olan adetim 31. günde oldu vücut belli olmuyor

Bugün daha koyu olmasını beklerken niye böyle oldu ki yumurtlama olmıcak galiba benim bu ay

Eklentiler

• IMG_20220617_131820.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 34
Işte benim son ayim düzensiz kanamalıydı sat bilmiyorum ki

Canim merhaba lh yukseldigi zaman yani yumurtalar büyüdüğü zaman idrarla ovulasyona bakildiginda cift kirmizi cizgi görülüyor bu sekilde c ve t ayni koyuluk ta oluyor yada t cizgisi daha koyu oluyor onu gordugunuz zaman 1, 1 bucuk gün icerisinde yumurtaniz çatlayacak olgunluğa gelmis demektir. İliski yasayip degerlendirmeniz gerek. Siliklesmeye basladigi zaman yumurtaniz catlamis oluyor. İdrar testini 2 saat sivi alimi olmadan yapiniz Sat son adet tarihi bat baslangic adet tarihi demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…