Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Valla inşallah aynı anda çift çizgiyi de beraber görürüz😍
Yaz ojesine geçtim neonlandık😁cumartesi kısalttırıcam tırnakları uzun olmasından darlandım ama çok sevdim ben de😍
İnsallah kuzum bende cok umut ediyorum ayni anda cift cizgi gormeyi….Cook guZelll😍 Bende kisa tirnak seviyorum tirnak yapim uzun zaten manikürde kisalttiriyorum uzun tırnak cok yakisiyor bana ama ben rahat edemiyorum sanki biyere takilip kirilacak fobisi yasiyorum🙈

Allahım çıldırmak üzereyim geçen hafta gelip sekreterle görüştüm cuma sabah gel dedi öğretmen olduğumu raporun lazım olacağına kadar da söyledim tamam dedi parayı yatırdık yatış yaptık hsg cihazları bozuk şuan onu öğreniyorum okula boşuna gitmedim raporum yok gelecek aya kalsa hem kurbana denk gelecek hem arkadaşımın düğünü var il dışına gidecem bildigin iki ay gitti. Sekreterin haberi yok hasta yatış kısmının haberi yok radyoloji kısmına gidiyorum daha yeni söylüyorlar

Nasil gecti kuzum
anestezi olduğu için birşey anlamadım ama uyandığımda kasıklarımda adet agrısı gibi agrı vardı bıraz daha fazla tabi. damar yolumdan antibiyotik ve agrı kesici yaptılar 1 saat yattım çıktım. hafif kanamam oldu. bugün işteyim bir sıkıntı yok :) sonucumu bugun arıcaklardı bekliyorum

Allahım çıldırmak üzereyim geçen hafta gelip sekreterle görüştüm cuma sabah gel dedi öğretmen olduğumu raporun lazım olacağına kadar da söyledim tamam dedi parayı yatırdık yatış yaptık hsg cihazları bozuk şuan onu öğreniyorum okula boşuna gitmedim raporum yok gelecek aya kalsa hem kurbana denk gelecek hem arkadaşımın düğünü var il dışına gidecem bildigin iki ay gitti. Sekreterin haberi yok hasta yatış kısmının haberi yok radyoloji kısmına gidiyorum daha yeni söylüyorlar
haber vermleri gerekiyor. Randevulu hastasın yani. Bu ne saçmalık ya.

kuzum para iadesi alıp başka bir özelde çektir

haber vermleri gerekiyor. Randevulu hastasın yani. Bu ne saçmalık ya.

kuzum para iadesi alıp başka bir özelde çektir
Dengesizler gerçekten birbirlerinden haberleri yok bir özel hastane daha var canım orda bir kadın dogumcu var söyledik gidelim mi diye gıdın ama çekmezler oradaki hastaları bile buraya yönlendiriyorlar diyor. Pazartesiye kadar bile çekebiliriz diyorlar makine düzelirse çekecekler mis yoksa temmuza kaldı. Temmuzda da başka ildeyim bildiğin iki ayı mi yediler yani😡

Dengesizler gerçekten birbirlerinden haberleri yok bir özel hastane daha var canım orda bir kadın dogumcu var söyledik gidelim mi diye gıdın ama çekmezler oradaki hastaları bile buraya yönlendiriyorlar diyor. Pazartesiye kadar bile çekebiliriz diyorlar makine düzelirse çekecekler mis yoksa temmuza kaldı. Temmuzda da başka ildeyim bildiğin iki ayı mi yediler yani😡
Böyle saçmalık mı olur ya :sinirli: insan haber verir birbirlerinden haberleri yok resmen başka yer mi baksan canım ıkı ay boşa geçecek

Böyle saçmalık mı olur ya :sinirli: insan haber verir birbirlerinden haberleri yok resmen başka yer mi baksan canım ıkı ay boşa geçecek
Bilmiyorum ki canım hiç gitmedigim bı doktor pat diye hemen rahim filmi çeker mi ki. Devlette cekmiyolarmis bide onu da bugün öğrendim

Cagsu özel hastaneyi aradim yarin ogleden sonraya randevu var istedigim doktora belki dedim catlatma ignesi falan vurur ama zaten yarina kadar catlar gibime geliyor benim uzun sürmüyor pik hali
merhaba, bu takip test ovülasyon çatlatma işlerinde henüz yeniyim. bugün ilk kez femaraya başladım. daha 1 kere test yapmışlığım yok. ovülasyon testinde çift çizgi çıkması yumurtanın olgunlaştığını mı yoksa çatladığını mı gösteriyor acaba? kafam karıştı bilginiz varsa bi sormak istedim :KK3:
bir de bat ve sat tarihi ne oluyor:oops:

merhaba, bu takip test ovülasyon çatlatma işlerinde henüz yeniyim. bugün ilk kez femaraya başladım. daha 1 kere test yapmışlığım yok. ovülasyon testinde çift çizgi çıkması yumurtanın olgunlaştığını mı yoksa çatladığını mı gösteriyor acaba? kafam karıştı bilginiz varsa bi sormak istedim :KK3:
bir de bat ve sat tarihi ne oluyor:oops:
Çift çizgi olunca pik demek yumurtlama günü oluyor o günü ve diğer 2 günü mutlaka değerlendirin canım eğer sperm sorunu yoksa tabi, pikten sonra silik çıkınca bu catlamis oluyor demek ve testi bırakıyorsun. Bat beklenen adet tarihi Sat son adet tarihi demek canım.🤗

Çift çizgi olunca pik demek yumurtlama günü oluyor o günü ve diğer 2 günü mutlaka değerlendirin canım eğer sperm sorunu yoksa tabi, pikten sonra silik çıkınca bu catlamis oluyor demek ve testi bırakıyorsun. Bat beklenen adet tarihi Sat son adet tarihi demek canım.🤗
çookk teşekkür ediyorum bilgilendirme için 💚

herkese hayırlı sağlıklı önce 🥚 lar sonra bebekler diliyorum. inşallah bu temmuz hepimiz pozitif testler görürüz 🧿

X