Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kesinlikle öyle. Eşim bi de çok isteklidir hephephephep geldi bugün sorun yaşayacağı tuttu.
2. Denemede konuştum onla diyor tembihledim beni üzmicek diyor
Yaaa üzülme hiç gerilme kuzum onuda germe hiç illaki bebişiniz olucak bu işte stres o kadar önemli ki yani ekşın anları düşünmeyi geçtim tamamıyla unutmak gerekiyo bebek düşüncesini ki stres oluşturmasın malum zihnimiz öyle bişey ki ondan sonra herbişeyi yapıyo bize

Canımcım hiçbir fikrim yok valla
Benimde yok bu bebek işini ciddiye aldığımdan beri adetim abuk subuk bi hale döndü bu ay kendimi hiç germemeye karar verdim düşünmemeye kendimi dinlememeye çalışıcam bakalım olcak mı becerirsem eğer tabi böyle diyorum ama 1 hafta önceden test yapmaya başlarım yine

10 temmuz bat

Kızlar adetin 3.günü Dr um lh, e2, prolaktin tahlili istemişti,
Bu testlerden anlayanlar var mı?

Benide ekler misin 11 temmuz bu ay olmadım 8 gün gecikmem var test negatif çıktı ama

Anestezili oldugu icin pek bisi anlamadim canim. Sonrasinda adet sancisi gibi bel ve kasık ta ağrı oluyor birazda kanamam oldu suan iyiyim cok şükür bugun sonuclarim cikicak
Beni de etiketler misin sonuçlara merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…