Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣 GELMEYESİCE BAT🙈
M MiuLego 1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@ucge3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
simcook simcook 4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
Hayırlı olsun canım benim topigin🥰

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣 GELMEYESİCE BAT🙈
M MiuLego 1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@ucge3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
simcook simcook 4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61 8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
Yeni ay hepimize şans, uğur getirsin :KK200: baştan başlıyoruz hadi bakalımmm benmde bat 8 Temmuz ekleyebir misin canım

benım dun başıma gelmeyen kalmadı canım çok kötü haberler aldım. sonuçlarımı bekliyorum. inşallah kötü bir seyim yoktur. :KK43: dun genel muayeneye gittim yumurtalıklarımın etrafında kitleler gördü doktor 4 - 5 tane bir tanesi riskli görünüyor dedi diğerleri çikolata kistiymiş. daha iyi teshis koyabilmek adına ilaçlı MR yolladı kan verdim felan bakalım. doktor direk gebeliği engeller dedi tüp bebek felan büssürü şey anlattı benım mod yerlerde tabi. birde akşam kan test sonuçlarımdan CA 125 108 çıktı hepten moralım bozuldu referasn araliği 0-35
Ya kuzum benim sakin kal moralini ne kadar bozma desekte bir işe yaramıyor biliyorum sen güçlü kalmaya çalış inan herşey çok güzel olcak

Ay ben de bayılmıyorum ama işte hayat şartları işte aşko kürkçü dükkanı gibi dönüp dolaşıp bu gruplara geliyorum 🤭🤣🤣🤣
Al benden de o kadar valla bu ay olacak inşallah 🙏🏻🤣
Ekliyorum canım 🙏🏻 amin inşallah bol pozitifli bir topik olsun 😍
İnşallah canım benim 🙏🏻
bu ay bu işi bitiriyoruz kuzum, tüm kalbimle inanıyorum

sen mfk ürünleri mi almıştın?
Hadi inşallah Canım benim inşallah hepimiz bitirelim bunu şimdi gördüm 🙏🏻

X