Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaaa inşallah canım inşallahhh 😍😍Evet yarın yapacaktım ama garanti olsun beş gün kala yapayım valla bende kendimi umutlandırmak istemiyorum ama bu belirtiler beynimi kemiriyor😂😂😂inşallah pozitif görürüm ve hepimiz görürüz🥰🥰
İnsallah canim valla bende seninle pazartesiyi beklicem elinde testin var mı yoksa git al 😅 pazartesi bekletme bizi

Bu bayağı pozitif 🌸🧿maşallah 😍 şu ikinci çizgiyi görmek beni nasıl sevindiriyor kendimde çıkmış gibi seviniyorum 🥰🥰😇
Ay inşallah erken gebeilk testleri hata veriyor diyorlar o yüzden pek guvenemedim.dunden beri kasıklarımda ağrı var.Allahim bu çift çizgiyi görmeyi hepimize nasip etsin ☺️

Evet minnoşlar yine elim boş dönmüş bulunmaktayım. 353 den 510 küsürler çıkmış.güzel haber dış gebelik değil dedi kese oluşmuş gördük fakat istenilen ölçülerde değil tabi ki..
Salı tekrar çağırdı bu sefer kan bakmayacak sanırım kesenin boyutuna göre hareket edecek kese küçülmüşse vücudun atmasını bekleriz dedi eğer yine kese bu şekilde büyümeye devam ederse kürtaj yaparız dedi. Dilerim vücudum bir şekilde atar @miresl M Mrs Electrical Engineer R Random3 @sultansultan90 @Veziir @ad000 @Cgh @Mucizemmm16
Kuzum çok geçmiş olsun gerçekten nadir karşılaşılan bir durum. Ya böyle olunca insan hep umut içinde oluyor.. senin için en hayırlısı ne ise o olsun canım. En hayırlı haberlerini bekliyorum sabırsızlıkla

Doktoru çok sevdim.. boş geçmek iyidir canım biraz es veriyor insan kafa dağıtıyor 🤗 daha rahat daha hevesli olursun hem.. son tedavin olur inşallaaah amiiinn
Ben de çok sevdim valla 🥰 kimse bu kadar ilgilenmemişti. Biz alıştık o ara vermelere kuzum ya komaz bize 😁

Ben galiba cok sabirsiz bi insanim 🤦🏼‍♀️ Hic sevmediğim huyum bu. Dedigin gibi hayirlisi olsun kuzum. Bence guzel günler yakin
Bebeğim inan bana aynıyız, en çok sabırsızlığımla tanınırım, hiçbişey için beklemeye tahammülüm yok ama adam o kadar güven verdi ki bana, acele edip de herşeyin sarpa sarmasını istemedim. Gelecekse o minnoş beklerim 💜❤️

Her şeyin vakti zamanı var işte Rabbim vereceği zamanıda bilir elbette🤲🏻 Dr mfk biliyormusun canım sebepsizse aslında en azından destekleyici alabilirsin eş paketi falanda var ayrı ayrıda var araştırdığım gördüğüm kadarıyla çok kullanan etkisinide gören çok olmuş açıkçası ben 1 sene olmazsa almayı düşünüyorum 7 ay önce bebiş düşününce genel kontrole hastaneye gittim değerlerime falan baktırdım herşey normal folikasit dışında bir şey almana gerek yok 1 sene dene olmazsa gel tüplerine bakarız dedi eğer tüplerde sorun yoksa mfk takviyelerinden almayı düşünüyorum bakalım inşallah gerek kalmazda😂😂
İşte bu 1 yıl dene olmazsa tüplerine bakarız falan demeleri çok saçma geliyor baştan bakalım işte ne var ne yok varsa açalım bir şey yapalım neden 1 yıl kayıp ettiriliyor ki anne babalara sonra herkes bir umut bir ton takviye gıda, test mest alıyor para harcıyor 😅 ay yükseldim

İşte bu 1 yıl dene olmazsa tüplerine bakarız falan demeleri çok saçma geliyor baştan bakalım işte ne var ne yok varsa açalım bir şey yapalım neden 1 yıl kayıp ettiriliyor ki anne babalara sonra herkes bir umut bir ton takviye gıda, test mest alıyor para harcıyor 😅 ay yükseldim
Evet gerçekten o an bende bunu düşündüm😂😂 Allah biliyor ama belki tüplerim tıkalı ben burda boşuna her ay umutlanıyorum belkide ne var ki yani bak işte sonra birde üstüne demiyorlarmı stres yapma biz boşuna mı strese giriyoruz İnan bazen kendimdeki belirtilerle hamile olmadıkça sağlık sorunum olduğu kaygısına düşüp stres yapıyorum sonra boşver Allah büyük diyorum toparlanıyorum e başta baksan ben böyle kaygılanmıcam belkide sırf bu kaygı beni engelliyor 😒

X