Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

partalina_ partalina_ @Veziir @venevv S sultansultan90 M Mavimiresl ve diğer konuya vakıf arkadaşlarım ☺️ doktor dedi ki FSH 9, lh 9 çok kötü değil ama iyi de değil dedi. 10.gün yumurta takibine mutlaka gelmeni isticem ama pazara denk geliyor, ertesi gün de benim eğitimim var. Riske atmak ve seni boşa yormak istemiyorum dedi. Femara + aşılama olacak ama diğer reglinde gel başlayalım dedi. Bu garantici yaklaşımı da hoşuma gitti. Yumurtlamanı kaçırmış olmak istemem dedi. Yani bu ay da boş geçiyoruz beybiler 🙋
Hersey iyi guzelde keske bu ay baslayabilsen 🤷🏼‍♀️ Olsun vardir bundada bu hayir

Canım gideceğim genetiğe İzmir’e gidince. Burda gittim eşimle hala gebe olduğum için yapmadılar. Gittiğimizde ilk işim genetiğe gitmek olacak. İnşallah bizde bir sorun çıkmaz da denemeye gücüm olur. Yok eğer sıkıntı bizdeyse Allah kızıma sağlık sıhhat uzun güzel bir ömür nasip etsin.
İnşallah pozitife döner kuzu testlerin dur bakalım sen çok güzel değerlendirdin Her şey olabilir
Kuzum ben sizinle ilgili bi sknti cikacagini düşünmüyorum sadece hamile kalinca ufak tefek destek görmen gerektigini (igne takviye vs) düşünüyorum niyeyse 🤷🏼‍♀️ Rabbim evlatlarimiza saglik sihhat uzun ömürler versin minnak kalplilerimiz🥰🥰🥰
Ben degerlendirdim ama en son ostrojen yuksek gelince umudumu kaybettim sanırım. Belli olur bikac gune kadar ak koyun kara koyun. Bu ayda olmazsa zaten biraz kafamı dinlemeyi düşünüyorum test vs bisey almayi düşünmüyorum oluruna birakcam. Çünkü psikolojik olarak yorulmaya basladim. Düzenli iliski degilde ne zaman şehvetli olursam ozaman iliski düşünüyorum. Canim istedikce.

Bu ay olmazsa benim (ki olmayacak testler negatif) önümüzdeki ayki yumurtlama döneminde tatildeyim. Salcam her şeyi, kafama göre takılıcam, gününü de sayısını da takip etmeden. Olmuyorsa olmasın madem kafası bana geliyor yavaştan
Kuzum bende bu ay ugraşımın sonunu veriyorum bidaki ay canim neyi ne zaman istiyorsa o sekil yapcam

Bu ay olmazsa benim (ki olmayacak testler negatif) önümüzdeki ayki yumurtlama döneminde tatildeyim. Salcam her şeyi, kafama göre takılıcam, gününü de sayısını da takip etmeden. Olmuyorsa olmasın madem kafası bana geliyor yavaştan
Bu arada benimde negatif ama erken yapiyoruz daha 7 gün var

Canım kizlarrrr 😍 doktordan çıktım. Kolposkopi temiz cikti 🤲😇 parca almaya gerek duymadı doktorum cok ufak bir belirsizlik cikti onun icinde suan parca almaya gerek yok dedi. 6 ay sonra tekrar smear vericem takipte olacağız o ufak bozukluğu. Bu konuda böyle bir 6 ay sonraya atıldı 🙃 sıra geldi bebek çalışmalarına. Adet oldugumda 2 veya 3 gunu gidecegim tekrar cagirdi doktorum. Nelere bakiliyor adetliyken gidildiginde heyecandan unutmusum sormayi🤣 parca alinmadigi icin cok sevindim aklim gitti🤭 G Gzmyts53 @Ihlamurseven @venevv @Fang @akgnss Z ZorluBekleyis @qwertyuop M Mavimiresl ve diger etiketleyemedigim kizlarrrr 🥰🥰🥰
Hadi bakalım canım gözün aydın çok sevindim inşallah bir sorun olmaz🥰canım hormonlara bakılır FSH, estradiol, tsh, lh gibi başka şeylerde vardır da bana da şimdilik bu değerlere bakıldı🥰

partalina_ partalina_ @Veziir @venevv S sultansultan90 M Mavimiresl ve diğer konuya vakıf arkadaşlarım ☺️ doktor dedi ki FSH 9, lh 9 çok kötü değil ama iyi de değil dedi. 10.gün yumurta takibine mutlaka gelmeni isticem ama pazara denk geliyor, ertesi gün de benim eğitimim var. Riske atmak ve seni boşa yormak istemiyorum dedi. Femara + aşılama olacak ama diğer reglinde gel başlayalım dedi. Bu garantici yaklaşımı da hoşuma gitti. Yumurtlamanı kaçırmış olmak istemem dedi. Yani bu ay da boş geçiyoruz beybiler 🙋
Doktoru çok sevdim.. boş geçmek iyidir canım biraz es veriyor insan kafa dağıtıyor 🤗 daha rahat daha hevesli olursun hem.. son tedavin olur inşallaaah amiiinn

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Valla ben daha adet olmadım 5 gün gecikti ama sen beni burayada yaz ümidim yok 4 Temmuz şekerim :KK70:
Benimde adetim 5 gün geçti test yaptım negatif ama belirtiler var ve asla adettim gecikmezdi göğüslerim çok şişti kanda 3 gün verdim adetim geçtikten sonra negatif dedi

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@Ceren35102 Temmuz
@000umutlu0002 Temmuz
ucge ucge 3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
Petunya508 Petunya508 6 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
Edyy96 Edyy96 7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
Z ZorluBekleyis 9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
@Veziir10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@mucizeyimben10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
M Minik23 11 Temmuz
@Mucizemmm1612 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
R Random3 20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
Beni de yaz en iyisi sen 20 Temmuz gerçi daha addet olmadım bugün 6 gün geceli hiçte geçmezdi göğüsler biraz daha şişse boğacak beni kan verdim üç gün geçtikten sonra ne hafif cıktı

X