Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Toplama zamanı gibi canım. Tek farklı sadece teansfer yapılıyor, sonrasında kontrol yok.. Bazı iğne ve ilaçlar veriyorlar her gün onları içiyorsun. Yaklaşık 9-10gün sonra da test yapılıyor pozitifse ilaçlara devam 🤗🤗🤗 10günde neticeleniyor yani gayet kolay ve heyecanlı 🤗🤗
Transferden korkuyorum 🙈 toplamada uyutun beni demiştim 😂 transferde yapmıyolarmış 🥺 göbekten kan iğnelerine alışkınımda 🤭 aslında çok güzel bir süreç sonucu daha güzel 🥰 ben ağlaya ağlaya başlamıştım galiba o yüzden korkuyorum

Hadi bakalım kolay gelsin canım😍 evet bu daha çok işime geldi açıkçası ahahaha😂😂😂 ovülasyon testi sordum bende doktora önermemişti doktor stres verici sürekli takip etmek sırf stres kaynaklı bile kalamayabilirsin önermem dedi banada mantıklı geldi 😂😂
Orası öyle kuzum amaaan ne stres kaynağı değil ki? 😅 sen ne durumdasın

merhaba arkadaşlar ; pkoluyum ilk defa femara kullandım günde 2 adet 6 gün. 7. gün doktora gittim yumurtalıklar uyarılmış dedi ama yumurta büyüklüğü adeti vs söylemedi. 2 gün sonra gelin iğneyi konuşalım dedi. bugün gittim 13 mm yumurta varmış iğne vermedi henüz küçük diye ve kan istedi estradiol ve progesteron.

femara ve çatlatma iğnesi arasında sizlerden de kan istendiği oldu mu ? acaba yumurtanın gelişip gelişmeyeceğine mi bakacak ? ilk denemem olduğu için çok bilgim de yok. teşekkürler şimdiden.

merhaba arkadaşlar ; pkoluyum ilk defa femara kullandım günde 2 adet 6 gün. 7. gün doktora gittim yumurtalıklar uyarılmış dedi ama yumurta büyüklüğü adeti vs söylemedi. 2 gün sonra gelin iğneyi konuşalım dedi. bugün gittim 13 mm yumurta varmış iğne vermedi henüz küçük diye ve kan istedi estradiol ve progesteron.

femara ve çatlatma iğnesi arasında sizlerden de kan istendiği oldu mu ? acaba yumurtanın gelişip gelişmeyeceğine mi bakacak ? ilk denemem olduğu için çok bilgim de yok. teşekkürler şimdiden.
E2 yumurta kalitesini ölçen hormondur canım profesteron için cok erken istemiş genelde ben çatlatma iğnesinden sonra gidiyorum progesteron veriyordum en az 18 mm olması gerek iğneyi vermek için bir kaç gün daha bekle bakalım avakado haşlanmış yumurta ceviz vs ye bir de folik asit vs takviler kullanıyormusun onları da al

Aynen öyle yapalım

Ya olsa çıkardı bence yumurtlama günümüz de belli hani o yüzden diyorum
Daha varr cok erken yaptınız (bunu diyen ben ahdhshdh) ama bana ders oldu test tarihim 9 Temmuz 😂 yumurtlamadan 17 gün sonra, adet geçmeden asla yapmam artık 😂

E2 yumurta kalitesini ölçen hormondur canım profesteron için cok erken istemiş genelde ben çatlatma iğnesinden sonra gidiyorum progesteron veriyordum en az 18 mm olması gerek iğneyi vermek için bir kaç gün daha bekle bakalım avakado haşlanmış yumurta ceviz vs ye bir de folik asit vs takviler kullanıyormusun onları da al
teşekkür ederim cevabınız için. ben de buradan takip ettiğim kadarıyla böyle arada kan veren okumadım hiç acaba olmadı mı ki yumurta diye merak ettim. ya da 13 e kadar gelmiş ilerler ya da ilerlemez diye mi bakacak ki sorma fırsatım da olmadı acil hasta çıkınca gitmek zorunda kaldı doktor.

proxyfemin kullanıyorum folik içerikli şase. dediğiniz gibi beslenme takviyesi de yapayım. inşallah kan sonuçlarım olumlu çıkar.

Haklısın😂 durumlar aynı bekliyorum pazartesiyi erken gebelik testi yapcam göğüs ağrılarım aynı devam kasıklarda aynı kısmet 😍
Ooo hadi bakalım iki koyu çizgi gönder bize kuzu 😍 çift çıkarsa direkt kan ver burada yanlış testlerin umutlandırdığı arkadaşları görünce güvenim kalmadı ☹

Ooo hadi bakalım iki koyu çizgi gönder bize kuzu 😍 çift çıkarsa direkt kan ver burada yanlış testlerin umutlandırdığı arkadaşları görünce güvenim kalmadı ☹
Yaaa inşallah 😍 çift çıkarsa adet gecikmesi olunca gitmeyi düşünüyorum bana bak nasıl hayaller hiç negatifleri görmemiş gibi🤣🤣🤣

Transferden korkuyorum 🙈 toplamada uyutun beni demiştim 😂 transferde yapmıyolarmış 🥺 göbekten kan iğnelerine alışkınımda 🤭 aslında çok güzel bir süreç sonucu daha güzel 🥰 ben ağlaya ağlaya başlamıştım galiba o yüzden korkuyorum
Korkmana gerek yok muayane gibi 5 dklık bir işlem zaten canım. Aşılama olmuş muydun aynı öyle. Çok kosa sürüyor sonra bebeğin seninle 🌸🤗

Çok ama çok sevindim, için nasıl rahatşamıştır. Şimdi kafaya takmadan dümdüz yolda ilerleme vakti :)
Evet vallahi üstümden yük kalkti sanki nasil ferahladim doktordan çıktığımda kuş gibi hafif hissediyordum. İçten içe ne kadar cok takmışım.. artık önümüze bakiyoruz 🐣❤️😍🧿🤲

Korkmana gerek yok muayane gibi 5 dklık bir işlem zaten canım. Aşılama olmuş muydun aynı öyle. Çok kosa sürüyor sonra bebeğin seninle 🌸🤗
Ay inşallah öyle olur 🥰 benim sürecim çok farklı oldu canım ☺️ ben 2020 de düşük yaptım 3 gün suni sancı verdi doktorum kürtaj yapmamak için ama olmadı ondan 2 ay sonra 4. Evre kanser oldğumu öğrendim kemoterapi alcağım için önlem amaçlı embryo dondurduk ☺️ doktorum 1 yıl içinde normal gebelik olmazsa tüp bebek olsun dedi şuan 2. Aydayız 🥰

Kuzum bence 5 dk beklemek yeter, biz fazla tedirgin oluyoruz. Bi gebeliğimde biz doktorun verdiği saate göre sabah 6da ilişkiye girdik. Alışkanlık ya bi bastırdı, bi sıkıştım hiç beklemeden koştum hatta o gün eşim delirdi boşa gitti diye kavga etti benimle. Ama o ilişkiden tutmuştu, sonra düşük oldu o başka.. ilişkiden önce mutlaka tuvalete git zaten. Yatabildiğin kadar yat ama yine de negatife şartlama kendini
Benım bazen cok nadir geliyo kuzu dayan ya onda da 😅😅

teşekkür ederim cevabınız için. ben de buradan takip ettiğim kadarıyla böyle arada kan veren okumadım hiç acaba olmadı mı ki yumurta diye merak ettim. ya da 13 e kadar gelmiş ilerler ya da ilerlemez diye mi bakacak ki sorma fırsatım da olmadı acil hasta çıkınca gitmek zorunda kaldı doktor.

proxyfemin kullanıyorum folik içerikli şase. dediğiniz gibi beslenme takviyesi de yapayım. inşallah kan sonuçlarım olumlu çıkar.
Uygulamadan baksana sonuclarına canım at bizede bir dahaki kontrolün ne zaman peki bu zamana kadar iyi beslen yeşillik ceviz kabak çekirdeği ye avakodo haslanmks yumurta folik asit vitaminler prolaktin yoksa incir ye

Uygulamadan baksana sonuclarına canım at bizede bir dahaki kontrolün ne zaman peki bu zamana kadar iyi beslen yeşillik ceviz kabak çekirdeği ye avakodo haslanmks yumurta folik asit vitaminler prolaktin yoksa incir ye
Kuzummm sen naptin kac gün var bata?

X