Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ekliyim mi canım listeye
Canim senin yaptığın kaset ovulasyon testi ertesi gün siliklesiyor mu ?
Benim dün kirmizi daha nette, bugün baya silik. İlk halini mi dikkate alacağız ?

Eklentiler

• IMG_20220624_132000.jpg
    IMG_20220624_132000.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20220623_121303.jpg
    IMG_20220623_121303.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 36
Canim senin yaptığın kaset ovulasyon testi ertesi gün siliklesiyor mu ?
Benim dün kirmizi daha nette, bugün baya silik. İlk halini mi dikkate alacağız ?
Canim senin 14te yumurtlama olmus 15te çatlamaya başlamış. Bugün ve yarını da değerlendir 🙏🏻

partalina_ partalina_ @Veziir bitliKedi bitliKedi @miresl @ad000 kızlar bu gittiğim doktor acayip sindi içime. Tam 20 dk detaylıca konuştuk. Sen daha önce 2 kez feamarayla gebelik elde etmişsin. Sonra klomen, meriofert iğne falan çok gereksiz olmuş, boşuna hem zaman hem para kaybetmişsin dedi. Şu ana kadar ben istememe rağmen hiçbir doktor hormon testlerini istemedi benden gerek görmediler ama bu doktor FSH a falan mutlaka bakmamız lazım. Yarın sabah bi daha gel reglin 2.günü vajinal ultrasonla da bi bakalım overlere dedi. Çok ilgilendi, çok güzel açıklama yaptı. Eğer hormonlarla alakalı bi sıkıntı yoksa femarayla aşılama deneyelim 1 kez daha dedi. Bu ay yine umutlar yeşerir mi acaba? 🥰❤️
Tabi ki yeşerir çiçeğim ya böyle doktorların sayısı artsın lütfen 🤗 ne güzel seni rahatlatmış ve mutlu bir şekilde yollamış. Rahatlık moral her şeyin başı yolunu açmış ne güzel devamı da gelsin inşallah 🙏🏻 ❤️

Kızlar yumurtlama döneminde yani takvimde yumurtlama beklediğiniz tarihten 3 gün önce, yumurtlama günü ve sonraki bir günü her gün ilişki şeklinde mi değerlendiriyorsunuz?

İyiyüm şükür canım 19+4 haftadayım,bebekte gayet iyi ama doktor en son gittiğimde bebeğin eşi aşağıda dedi kanamam oluyor bi yukarı çıksa ALLAHın izniyle rahatlıcam 😅Bir oğluşum olucak hayırlısıyla teyzesi 🥰 lekelenme geldiyse devamıda gelir öyleyse kimyasala çevirmiştir inşallah da işlemsiz seni yormadan kendi kendini temizler
Yaaa ama maşallah size Allah’ım sakınsın sizi 🙏🏻🧿 çıkar inşallah yukarılara yormaz bal oğlum annesini. İnşallah canım lekelenme devam etsin bir daha kürtaj olmayı nasip etmesin Allah ne bana be de başkasına. Sen de bol bol yat dinlen senin yorulmanı istemiyor 🥰 sağlıkla kucakla sıkıntısız kavuş yavruna ❤️

Yaaa ama maşallah size Allah’ım sakınsın sizi 🙏🏻🧿 çıkar inşallah yukarılara yormaz bal oğlum annesini. İnşallah canım lekelenme devam etsin bir daha kürtaj olmayı nasip etmesin Allah ne bana be de başkasına. Sen de bol bol yat dinlen senin yorulmanı istemiyor 🥰 sağlıkla kucakla sıkıntısız kavuş yavruna ❤️
İnşallah canım hayırlısıyla RABBİM hepinize yaşatsın bu duyguyu fazla aratmadan kucaklarınızı doldursun 💙 bugün doktora gidecek misin

Kızlar yumurtlama döneminde yani takvimde yumurtlama beklediğiniz tarihten 3 gün önce, yumurtlama günü ve sonraki bir günü her gün ilişki şeklinde mi değerlendiriyorsunuz?
Biz hep bir gün dolu bir gün boş şeklinde gidiyorduk. Doğrusu ne onu da bilmiyorum. Ama sanırım bugün istisna yapacağız akıntı kafamı karıştırdı. Fırsatları kaçırmak istemiyorum 🤭

Canim benim geçen ay 17. Günde yumurtlama oldu, bu ay 14. Günde yumurtlama oldu.

Yani bu takvimde gösterilen tarihe çok uymuyor.

Tabi ki yeşerir çiçeğim ya böyle doktorların sayısı artsın lütfen 🤗 ne güzel seni rahatlatmış ve mutlu bir şekilde yollamış. Rahatlık moral her şeyin başı yolunu açmış ne güzel devamı da gelsin inşallah 🙏🏻 ❤️
Evet gerçekten güvenmek en büyük rahatlık 🙏 kuzum benim birlikte yeşerticez yeniden umutları, bir gelişme var mı?

partalina_ partalina_ @Veziir bitliKedi bitliKedi @miresl @ad000 kızlar bu gittiğim doktor acayip sindi içime. Tam 20 dk detaylıca konuştuk. Sen daha önce 2 kez feamarayla gebelik elde etmişsin. Sonra klomen, meriofert iğne falan çok gereksiz olmuş, boşuna hem zaman hem para kaybetmişsin dedi. Şu ana kadar ben istememe rağmen hiçbir doktor hormon testlerini istemedi benden gerek görmediler ama bu doktor FSH a falan mutlaka bakmamız lazım. Yarın sabah bi daha gel reglin 2.günü vajinal ultrasonla da bi bakalım overlere dedi. Çok ilgilendi, çok güzel açıklama yaptı. Eğer hormonlarla alakalı bi sıkıntı yoksa femarayla aşılama deneyelim 1 kez daha dedi. Bu ay yine umutlar yeşerir mi acaba? 🥰❤️
Ayyyy yeşermez mi 🌱🌿🍀☘️🌾

Canım hangi doktora gideceksin inşallah bu ay doktordan olumlu sonuçlar alırsın 🙏🏻

Canım inşallah bu aşılama tutar da hiç gerek kalmaz 🙏🏻
Kuzum kaçırmışım mesajını. Çağdaş mavigök var. Önce adanadaymış, sonra da Silifke'de. Bütün hastaları fanı adamın 😁 tavsiye ederim şiddetle. İlk kez böyle rahat ve güvenle çıktım bi doktorun odasından ve en önemlisi acele ettirilmeden, geçiştirilmeden... Yarın tahliller için ve ultrason için tekrar gidicem, her şey yolundaysa tekrar aşılama inşallah 🙏

X