Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Çok uzak bir gelecek değil bence canım o 😀 hatta bu siteden birinin sırf bunun için bir icat çıkaracağını düşünüyorum 😂😂
Böyle cep telefonlarına falan yönlendirilebilir bilgiler olmalı. Hsg, iğne falan derken can yanmadan istediğimiz sonuca ulaşmalıyız 😅 doğuma bir şey düşünemedim ama neyse bir fikir benden çocuğu da doğurun garii dbdb

Tamam tamam girmiyorum tribe 🙈🙈🙈 şöyle 15-20gün geçsin öyle gireriz 😁
O zaman da artık cinsiyet partisine gireriz direkt artık 🤣 bugün kaset test yaptım beeeembeyaz. Pazartesiye kadar regl olmazsam %158395 hamileyim demektir 😁 ama benim korkum sağlıksız olması. O yüzden regl olma hakkımı kullanmak istiyorum 🙋

Kızlar iyi akşamlar soğan kürü yapsam mi yapmasam mi diye günlerce düşündüm yapmaya karar verdim. Günde 1 kez icebildim. Bugün 7. Günümdü. Göğüslerimden akan sıvı farkettim bugün yaa galiba prolaktinimi yükseltti Mucizemmm16 Mucizemmm16 @PapatyaHanm @Venev G Gzmyts53 etiketleyemediklerim...
Kuzum olabilir acaba bıraksan mı benimde öyle yumurtlama zamanlarımda göğüslerim sızlıyo süt dolar gibi 😑

M Mavimiresl partalina_ partalina_ çok şükür regl oldum 🙏 bugün öğlene doktora randevu aldım. Çok iyi bir doktor keşfettim. Yeni baştan hikayemi anlatmaya gidiyorum, yıldım yeminle 🙈😁 bakalım bu doktor civanım farklı bişey söyleyecek mi?
G Gzmyts53 beni de 20 temmuza ekler misin tatlım?
Kuzum guZel haberlerini bekliyoruz, cikinca hemencecik yaz bize. İnsallah bu sefer olacak bebek işi, yeni ay yeni umut. Temmuz sana bize uğur getirsin 🥰

Kızlar iyi akşamlar soğan kürü yapsam mi yapmasam mi diye günlerce düşündüm yapmaya karar verdim. Günde 1 kez icebildim. Bugün 7. Günümdü. Göğüslerimden akan sıvı farkettim bugün yaa galiba prolaktinimi yükseltti Mucizemmm16 Mucizemmm16 @PapatyaHanm @Venev G Gzmyts53 etiketleyemediklerim...
Kuzum bidaha icme. Bana seneler önce sistit icin maydonoz Kaynat ic demislerdi yaptim ve o gece hastanelik olmustum. Herkese hersey iyi gelmez

M Mavimiresl partalina_ partalina_ çok şükür regl oldum 🙏 bugün öğlene doktora randevu aldım. Çok iyi bir doktor keşfettim. Yeni baştan hikayemi anlatmaya gidiyorum, yıldım yeminle 🙈😁 bakalım bu doktor civanım farklı bişey söyleyecek mi?
G Gzmyts53 beni de 20 temmuza ekler misin tatlım?
Çok çok iyi yapmışsın, her doktor farklı bir açıdan bakıyor ve yöntemler hep farklı.. belki de bu doktoru bekliyırdu bebiş 😄 ben de farklı tüp bebek doktoruilarıyla görüşüyorum, bu kadar bilimsel bişeyde bu kadar fark olabilir mi şaşkınım..
Muayeneden çıkınca haber ver mutlaka 💕💕💕

Gunaydin dın dın dın 😃 yaa bu ay cok şenlencez insallah 🥰🥰

Ayyy çok heyecanlı 😍 büyük buluşma olsun artık 🥚🥚🥚

Kızlar çıktım hastaneden yine ilk aşılamadaki gibi zorlandı hoca. Tam histereskopi yapalım dedi o sırada giriş yaptı rahime. Bu ay gebelik oluşmazsa histereskopi mutlaka yaptırmam gerekiyormuş inşallah gerek kalmaz 🙏

Çok çok iyi yapmışsın, her doktor farklı bir açıdan bakıyor ve yöntemler hep farklı.. belki de bu doktoru bekliyırdu bebiş 😄 ben de farklı tüp bebek doktoruilarıyla görüşüyorum, bu kadar bilimsel bişeyde bu kadar fark olabilir mi şaşkınım..
Muayeneden çıkınca haber ver mutlaka 💕💕💕
Evet herkesin yaklaşımı, yorumu bambaşka oluyor. Tesadüflere inanmam 😍😁

Napıyorsunuz hanımlar, hepinizi takipteyim unuttum sanmayın sakıınn 😅😍Hepinize bu ay, hayırlısıyla bebiş haberi getiricek ben inanıyorumm 🥰 bitliKedi bitliKedi naptın bugün hastaneye gittinmi sendende hayırlısıyla mucize bebek haberini alıcaz,topiğin mucize bebeği olucak sağlıklı sıhhatli,eğer bir sıkıntı olursa da RABBİM acısız seni yormayacak oyalatmayacak şekilde şafi ismi hürmetine şifa verip herşeyi düzeltsin inşALLAH 😘

Kızlar çıktım hastaneden yine ilk aşılamadaki gibi zorlandı hoca. Tam histereskopi yapalım dedi o sırada giriş yaptı rahime. Bu ay gebelik oluşmazsa histereskopi mutlaka yaptırmam gerekiyormuş inşallah gerek kalmaz 🙏
Inşallah gerek kalmaz canım şimdi bekleme zamanı sağlıkla gelsin bebiş kendini yorma 😍

Napıyorsunuz hanımlar, hepinizi takipteyim unuttum sanmayın sakıınn 😅😍Hepinize bu ay, hayırlısıyla bebiş haberi getiricek ben inanıyorumm 🥰 bitliKedi bitliKedi naptın bugün hastaneye gittinmi sendende hayırlısıyla mucize bebek haberini alıcaz,topiğin mucize bebeği olucak sağlıklı sıhhatli,eğer bir sıkıntı olursa da RABBİM acısız seni yormayacak oyalatmayacak şekilde şafi ismi hürmetine şifa verip herşeyi düzeltsin inşALLAH 😘
Canım ☺️ Nasıl gidiyor hamilelik kaçıncı haftadasın bebiş sen nasılsınız?
Tatlım umut yok bende keşke mucize olsaydı ama az önce biraz leke geldi inşallah işleme falan gerek kalmadan gitmeyi tercih eder. Sonbahara kadar kafa toplayacağım sonrasına bakarız inşallah 🤗

X