Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Dilara nasıl oldun test günün ne zaman ??
Canım eşim bütün testleri çöpe attı stres oluyorum diye bugün 12. Günüm en son 10. Gün test yaptım şu an afedersin 2 gündür kabızlık çekiyorum arada adet sancım var gidiyo geliyo çok heycanliyim yarın kan vericem ama korkuyorum çok

Ben 9.gundeyım hiç test yapmadım da yarın yapacağım erken gebelik iğne etkisini görmek için
Hadi inşallah benim 10. Günde en son yaptığım testte hafif koyulaşma vardı 2 gün geçti eşim izin vermedi daha test yapmama strese girdiğim için bakalım yarın kan vericem bende belirti yok ya goguslerimde hiç bişey olmaması beni üzüyor sadece

Canım benim 5.77 çıkmıştı ya 4 gün sonra tekrar kan ver dedi hemşire 23,3 çıktı %100 artmış
Canım benim Allah'ım kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah darısı bize belirtilerin varmiydi benimde aşılamanın 11. Günü bugün 2 gündür kabızlık çekiyorum arada kasıklarım batisiyor ama akıntı göğüs qgrisi falan yok hiç ,

Ben regl olcam gibi hep ağrı çektim hatta şaşırdım ben kesin regl olcam diye bekledim bende de kabızlık oldu kuzum akıntı çoktu aşırı allahaaaa bırak inşallah bu olucak canım

Ben regl olcam gibi hep ağrı çektim hatta şaşırdım ben kesin regl olcam diye bekledim bende de kabızlık oldu kuzum akıntı çoktu aşırı allahaaaa bırak inşallah bu olucak canım
Bendede hiç akıntı yok kupkuru o yüzden pek ümidim yoj hayırlısı çok yorulduk eşimle Rabbim kimseyi evlatla sinamasin çok zor inşallah supriz olur ama sanmam Allah sana rahat bir gebelik süreci kolay bir doğum evladinla uzun ömür nasip etsin inşallah dua et bizede olurmu

Bana haber ver yaz olur muuu umarım pozitiftirrr

Korkma inşallah senden de olumlu sonuç duyarız bizi bilgilendirmeyi unutma test yapma boşver

Canım benim kaç gündür var akıntım ama ben progestana bağladım . Fitil değil tablet olarak alıyorum ben . Böyle yumurtlama zamanı gelen akıntı gibi geliyor şeffaf beyaz su gibi. Çamaşırım sürekli ıslak kalıyor

12. Günüm negatif canım inşallah sizinki tutar çok kötüyüm şu an
sen değil miydin bana regl olana kadar ümit var diyen. kötü olacak bişey yok canım rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur ayrıca negatif olduğuda net değil bakalım 14. gün ne olacak rabbim gösterir. ben önceki gebeliğimde 15. gün sabah negatif çıkıp öğlen kanda 137 çıkmıştı o yüzden sabret ve bekle bence :) ayrıca bak ben nagtiftim adet oldum 2.aşılamaya başladım bile

Allah'ım inşallah nasip etsin sana bu ay canım ben çok şiddetli yaşıyorum olumsuzluğu hepimiz maddi manevi çok emek veriyoruz ama ben aşırı duygusallık dışarı bile çıkamıyorum bebek görürüm diye hemen ağlıyorum önce piskolojik bir destek almam lazım artık Rabbim bizi böyle siniyor şu anlık gücüm yok başka birine destek olmakta harikayim ama kendime asla çok haklısınız inşallah rabbim bebeğinize size bağışlar

bak çok yanlış düşünüyorsun evet kolay değil hepimiz zor yollardan geçiyoruz maddi manevi sıkıntılar yaşıyoruz. ben önce ikiz bebeklerimi kaybettim. sonra 4 aylık bebeğimi kaybettim rabbim verdi çok şükür ama geri aldı vardır bildiği. canım acımıyor mu çok acıyor ama ümit hep var. olumsuzluğu kafandan atmazsan hep sana olumsuzluk olarak geri döner. içini hep ferah tut. benim doktorum kafandan atmazsan bu yolda ilerleyemeyiz dedi bebeğim yaşasaydı doğacağı gün karşıma bi bildirim çıktı o gün canım çıkacak gibi ağladım oymuş ondan sonrası kafam boşaldı dedim sen napıyorsun kendine gel. şimdi adet olduğumda gülerek karşılıyorum çünkü bu bile bir nimetmiş şükredecek sebepmiş aslında.

Rabbim Banada senin gibi güç versin inşallah Çok zor şeyler yasamissin Muakafakini bir an önce alırsın inşallah canım benim atlaticam bende dış gebelik geçirdim 1 buçuk sene önce sonra hiç olmadı herşeyi yaptık ama elimizden gelen bu kadar artık bizim Rabbim yardımcımız olsun inşallah sende güzel sonuclar alırsın inşallah bu ay canım ben biraz uzaklasicam eşimden soğumaya dönüyorum çünkü hayatımız buna dayalı olmaya başladı ikimiznde desteğe ihtiyacı var

inanırmısın dün aynı şeyi söyledim eşime her ay sadece gebelik çocuk üzerine düşünüp bişeyler yaşıyoruz olmadıkça soğuyorum istemiyorum senden de uzaklaşıyorum dedim. kafanı dinle bence imkanın varsa tatile çık çıkamazsan kendine uğraş bul örgü ör kitap oku bi şekil dağıtmaya çalış kafanı canım. inanıyorum bi gün inşallah rabbim aratmadan verecek

Canım Allah sabır versin hepimize çok zor

Benim de aşılama 10. Gün ilk idrarla tertemiz negatif

Canım Allah sabır versin hepimize çok zor

Benim de aşılama 10. Gün ilk idrarla tertemiz negatif
İğne etkisi bitmiş 2 gün sonra tekrarla benim gibi canım inşallah senin pozitif olur ama şu bı gerçek artık belirti olmadan hamile kaldım diyen yalan soyluyo artik buna inancım tam

Kızlar merhabalar benim bi arkadaşım aşılama yaptırdı sonra kan verdi 1.7 çıktı beta ama üstünden 3 gün geçti hala regl olmadı böyle bir şey yaşayan var mı

Kızlarrrrr ben en son beta vermiştim 23.3 çıkmıştı 2 gün sonra tekrar kan verdim beta 342 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…