Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

can

canım naptın kan verdin mi var mı bi gelişme
Canim dün sabahta kaset test yaptım yok bişey normal adet tarihim 25 Ağustos muhtemelen adet olurum hiç bir belirtim yok ne adet ne gebelik zaten iğnenin 15. Aşılamanın 14. Günü bugün artık olsa kesin çıkardı o yüzden ümidim yok 😪kan vermedim o stres beni daha çok yikiyo

Günaydın kızlar ilk idrarla 4,5 dk içinde çıktı böyle . Telefonsuz daha rahat görünüyor.
Aşılama 13 çatlatma iğnesi 15.gün
Sizce var mı bişeyler

Eklentiler

• IMG_5322.jpeg
    IMG_5322.jpeg
    160,9 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5324.jpeg
    IMG_5324.jpeg
    135,5 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5325.jpeg
    IMG_5325.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 34
Kuzummmmm kesin var hemen kan ver derim ben benim de ilk böyle çıkmıştı
Ay inşallah ya 🥹 hiç umudum yoktu 4,5 dk içinde silik çizgi görünce ne yalan söylim biraz umut oldu. Ama sonradan üzülmemek için kendimi tutuyorum.🫶 her sonuca hazır olmam lazım. Test hatası değildir dimi 😟
Daha önce de sanırım 10,11. Günlerde yaptım onlarda bı yarım saat sonra böyle silik çıktı

Ay inşallah ya 🥹 hiç umudum yoktu 4,5 dk içinde silik çizgi görünce ne yalan söylim biraz umut oldu. Ama sonradan üzülmemek için kendimi tutuyorum.🫶 her sonuca hazır olmam lazım. Test hatası değildir dimi 😟
Daha önce de sanırım 10,11. Günlerde yaptım onlarda bı yarım saat sonra böyle silik çıktı
Kuzum ben aşılama olmadım ama benim de tam 14 gün sonra öyle silik çıktı hatta ilk kanda 5.77 çıktı benimle aynı çıkmış sen içini ferah tut yine de ama bence istersen rahat kafayla Yarın aç karnına ver

Merhaba hayırlı olsun gebeliğiniz inşallah 🙏🏻 ben de önümüzdeki ay aşılama yaptıracağım umut olsunuz bana. Biraz bahseder misiniz süreçte neler yaptınız vitamin falan neler kullandınız ? Bir de herhangi bi sorununuz var mıydı
Merhaba , çok sağolun 🙏darısı başınıza 🙏 ilk aşılamam sorun bendeydi adenomiyozisim vardı benim(çikolata kistinin kardeş hastalığı)
2 yıl gebe kalamadım . Daha önce doktor hatası yüzünden aşılama sürecini tamamlayamadık , geregınden fazla yüksek doz verip yumurtalarımı ekstra büyüttü çatlamadı bır sürü şey. Gonal f iki kefe kullandım boşuna boşuna . Şiştim dengem şaştı. Bu son da 2 günde bir başka doktora gidip yumurta takibi yaptırdım , gün gün yumurta 18,5 olunca da asıl doktoru aradım ve gel dedi. Ona göre 2 gün öncesinden çatlatma iğnesi yapıldı. 2 gün sonra mıkroçip aşılama yapıldı. Ve 13.gun evde yaptığım erken gebelik testi silik çıktı kan vermeye gittim beta 97,88 çıktı 🙏🥹 ekstra sormak istediğiniz bısey varsa cevaplarım

Merhaba , çok sağolun 🙏darısı başınıza 🙏 ilk aşılamam sorun bendeydi adenomiyozisim vardı benim(çikolata kistinin kardeş hastalığı)
2 yıl gebe kalamadım . Daha önce doktor hatası yüzünden aşılama sürecini tamamlayamadık , geregınden fazla yüksek doz verip yumurtalarımı ekstra büyüttü çatlamadı bır sürü şey. Gonal f iki kefe kullandım boşuna boşuna . Şiştim dengem şaştı. Bu son da 2 günde bir başka doktora gidip yumurta takibi yaptırdım , gün gün yumurta 18,5 olunca da asıl doktoru aradım ve gel dedi. Ona göre 2 gün öncesinden çatlatma iğnesi yapıldı. 2 gün sonra mıkroçip aşılama yapıldı. Ve 13.gun evde yaptığım erken gebelik testi silik çıktı kan vermeye gittim beta 97,88 çıktı 🙏🥹 ekstra sormak istediğiniz bısey varsa cevaplarım
Özelde mi yaptırdınız? İğnesiz ilaçsız gerçekleşti yani aşılamanız değil mi?

X