Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Elif aşılamadma sonra nelere dikkat ettin nolur bize güzel bi başlık aç aşılama için neler yaptın neler dikkat ettin bizlere anlat tavsiyen nelerdir bizlere
Hiiçç bişey yapmadım arkadaşlar olacağı varsa nasipteyse oluyor ben 1.5 sene uğraştım hiç kimsenin hikayesi aynı değil. Aşılamayı olduktan sonra booll booll yattım 1 hafta oturup kalkarken ani hareketler yapmadım kendimi yormadım. Ekstra başka hiç bişey yapmadım diyebilirim. Mümkün olmadığını biliyorum ama aşılama olduğunuzu unutmanız lazım bende

Hafif ev işi de mi yapmadın canım ?

Hafif ev işi de mi yapmadın canım ?
Yani evi o kadar ki düzenli tutmaya çalıştım ufak tefek. Çamaşır bulaşık falan bunları mecbur yaptım yavaş yavaş. Kayınvalidemle aynı apartmandayız bi 10 gün falan hiç yemek yapmadım yapsaydım da bişey olmazdı ama yapmadım yani. Kendi annemle aramda bir apartman var bir kere geldi detaylı bi süpürdü sildi. Bende günlük işlerimi yaptım dikey süpürgeyle falan süpürdüm arada bir. Ağrım olursa bıraktım ama. Zaten doktorum günlük yaşantını biraz hafifleterek devam etmemi söyledi tamamenn yatmakta iyi değil. Normalde iki saat durmadan dolanıyorsam 20-30 dakikada bir biraz dinlenerek devam ettim. Olacağı tutacağı varsa zaten tutuyor arkadaşlar taş taşısak yine olur ama işte emek verince insan dikkat ediyor

Çook doğru olacağı varsa oluyor . Ama dikkat etmek lazım . Sonrasında pişman olmamak için. Olmazsa insan sorguluyor keşke yapmasaydım yatsaydım olurdu felan diyorsun .
Hayırlı olsun sana da sağlıkla büyüt . Darısı başımıza

Evet vardı ama bugün tüm belirtilerim geçti gibi. Aşılamada 7.gunum bitti
Aşılama esnasında rahim girişi dar olduğu için ufak bir kesi atıldı düne kadar ağrım yoktu ama dünden beri ağrı hissediyorum o bölgede sizde de öyle şeyler olmuş muydu bugün altıncı günüm

Sağol canım dua et bana

Benımde dar o taktıkları şeyi canımı çok acıttı. Aşılama işlemi acımadı öyle. Ama kesi felan yapılmadı

Yaa maşallahhh hayırlı olsun canımmm sağlıkla büyüt inşallahh çook sevindim bize de dua etmeyi unutmaaa

Canım benim 5.77 çıkmıştı ya 4 gün sonra tekrar kan ver dedi hemşire 23,3 çıktı %100 artmış
Sende aşılama olmuştun değil mi manolya ? Bu süreçte ne yaptın nelere dikkat ettin bende pcos var benim aşılamada 6. Günüm dua et tutsun belirtilerin varmıydı varsa neydi

Sende aşılama olmuştun değil mi manolya ? Bu süreçte ne yaptın nelere dikkat ettin bende pcos var benim aşılamada 6. Günüm dua et tutsun belirtilerin varmıydı varsa neydi
Yok kuzum ben aşılama olmamıştım aşılama için klomen kullanmıştım 4 tane yumurtam oluştuğu için doktor aşılamayı iptal etmişti korun demişti ama ben dayanamadım bi kere yan yana geldim eşimle 1 hafta sonra çok şiddetli bi ağrı yaşamıştım acile gitmiştim 5 cm kist olduğunu söylemişlerdi ondan 1 hafta sonra da bunu öğrendim hem kist olmuş hem gebelik inanın bu süreçte aşılama iptal diye hiç bir şeyi umursamadım sadece havuç acakado kabak çekirdeği aşırı tüketmiştim hala çok şaşkınım hem kist hem gebelik nasıl oldu Allah razı olsun rabbim en güzelllerini size nasip etsin

Demek ki çok büyüyen yumurtalardan biri kiste dönüşmüş diğeri de sana tutunmuş

Bende aşır bi akıntı oldu kızlar böyle beyaz bide meme uçlarım bi tık ortaya çıktı hafif mide yanması

Çokşükür allahıma sağlıkla kucagına al inşallah bana dua et olur mu aşılamanın 6. Günü inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…