Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Çok güzel canım hayırlısı olsun güzel haberler alalım inşallah. E durumlar nasıldı yumurta sperm sayısı.
Sağol canım inşaallah iki yumurtam vardı biri 17 den büyüktü diğerini hatırlamıyorum sperm sayımız biraz düşük yıkama sonrası 9 milyon hareketli %85

Sağol canım inşaallah iki yumurtam vardı biri 17 den büyüktü diğerini hatırlamıyorum sperm sayımız biraz düşük yıkama sonrası 9 milyon hareketli %85
A bizim aşılama da bu sayıyla ve hızla tutmuştu 9 milyon %80 hızı vardı tutmuştu. Gayet güzel canım. Peki bugün doktor kan testi istedi mi senden progesteron lh bakmak için

Çok teşekkür ederim yazarım tabiki senin süreç nasıl gidiyor yaptın mı aşılamayı?

Kaç günde bu kadar büyümüş ki? Benim 8. Günde 10 mmydi yarın tekrar bakacaklar büyümüş mü diye. Bu kadar çabuk büyümesi çok güzel ama. Günde 2 kere mi alıyordunuz ilacı

Benimde biri 12.5 biri 16.5 du ama doktorum aşılama yapmıştı

Bende 27 sinde oldum aşılama. Ben kolay geçer sanmıştım ama canım yandı benim baya ummuyordum o kadar. 4 gündür dinleniyorum hep adet olacakmışım gibi ağrım var ama anlamadım kasıklarımda

Bende 27 sinde oldum aşılama. Ben kolay geçer sanmıştım ama canım yandı benim baya ummuyordum o kadar. 4 gündür dinleniyorum hep adet olacakmışım gibi ağrım var ama anlamadım kasıklarımda
Yaa geçmiş olsun nasıl bir acıydı bana da perşembe günü yapılacak aşılama. Şu an 18,5 olmuş tek yumurtam var biraz gerginim. Umarım çok güzel sonuçlar alırız hepimiz

Bende 27 si çatlatma iğnesi olduğum günden beri adet olacakmışım gibi ağrılar, kasıklarda doluluk, bel ağrısı bunlar iğne etkisi diye biliyorum

Bende 27 si çatlatma iğnesi olduğum günden beri adet olacakmışım gibi ağrılar, kasıklarda doluluk, bel ağrısı bunlar iğne etkisi diye biliyorum
İlk çatlatma iğnesi denemem de çok kasık ağrısı yaşamıştım gebelik oldu ama kimyasal oldu. İkincisinde sıfır belirti oldu zaten negatif sonuçlandı. Bu ilk aşılama deneyimim tüp bebek için yaptırıyorum açıkçası pek umudum yok bende pcos var elimde morfoloji bozukluğu. Tüp bebek daha garanti çözüm gibi duruyor ama aşılama denemeden geçmek istemedim. Bugün 4. Gün regl olacakgibi ağrım var ama bu belirtiler çok bir şey ifade etmiyor aslında….

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…