Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Herkese merhaba bende 16 temmuz da aşılama yaptırdım aşılamanın 10. Günü dayanamayıp kan verdim beta baktırdım 1.20 cıktı erken yaptım biliyorum ama sizce 14-15. Günde yükselme imkanı olur mu bu sekilde olan var mı aranız da acaba??
Yok mudur bana cevap verebilecek olan?

Kızlar ben klomen kullanmıştım aşılama için bugün ilk kontrolüme gittim doktor fazla gelişmiş çoğul gebelik riski yüksek. Olduğu için aşılamayı iptal etti yumurtalıklardan biri 12 diğeri 16.5 dedi böyle bir şey yaşayan var mı

2 yumurta oluştuğu için mi iptal etmiş
Hayır daha yeni olmasına rağmen çok büyümüş dedi hatta biz sana çatlatma iğnesi vurduk mu dedi hayır dedim çoğul gebelik riski yüksek aşılama iptal ilişkiden de uzak dur korun dedi ama benim yumurtalıklar ideal bence dedi birdahaki ay yarım klomenle başlicaz

Hayır daha yeni olmasına rağmen çok büyümüş dedi hatta biz sana çatlatma iğnesi vurduk mu dedi hayır dedim çoğul gebelik riski yüksek aşılama iptal ilişkiden de uzak dur korun dedi ama benim yumurtalıklar ideal bence dedi birdahaki ay yarım klomenle başlicaz
Doktorn vardır bir bildiği herhalde. Çok şaşırdım bende.

Aslında iyi bir şey azıcık bir müdahale ile bile bu kadar büyümesi. Çok güzel ama doktor ayarlamayı anlamamış bu ay
Ayyyy dimi canım içimi rahatlattın ama doktor korun dedi ben anlamadım napmam gerektiğini ilk defa klomen kullandım sonuç bu diğer ay yarım başlicaz dedi bilemedim

Ayyyy dimi canım içimi rahatlattın ama doktor korun dedi ben anlamadım napmam gerektiğini ilk defa klomen kullandım sonuç bu diğer ay yarım başlicaz dedi bilemedim
Çoğul gebelik de risk hem gebelik hem doğum doktorlar da bunu istemiyor. Çoğul gebeliği özellikle 3 ve Çoğulu başarısızlık gibi görüyorlar kendi adlarına. Ondan korun demiştir doktor

X