Temmuz ayı aşılama olanlar ve olacaklar

Yaa geçmiş olsun nasıl bir acıydı bana da perşembe günü yapılacak aşılama. Şu an 18,5 olmuş tek yumurtam var biraz gerginim. Umarım çok güzel sonuçlar alırız hepimiz
Hiç gerilme garip bi hissiyatı vae sadece hoca rahmi yıkadı steril etti falan oralarda kötü hissettim spermleri bırakırken sızı oluyor sadece

Aslında e2 değerin ve sprm sayınız yüzde 70 etkiliyor aşılamanın seyrini canım.

e2 değerime bakılmadı ama 48 milyon sperm vardı yıkama sonrası
Çok güzel canım inşallah tutar. Evet aşılama tutma ihtimali düşük bir tedavi lakin her hastanın bir öyküsü var. Kimisine aşılama tak diye çözüm oluyor önce Rabbım in izniyle. Örnek ben . 7 yıldır evliyim çocuğum yok olmadı tek aşılamamda gebelik oluştu

Bizde morfoloji sorunu var yüzde 2. Yıkama sonrası 3.2 milyon sperm normal morfolojideymiş bana verilen. Bize bir tane lazım sizin adınıza çok sevindim belirtileriniz nelerdi bugün benim 4. Günüm kaşık ağrım oluyor biraz da akıntı başka bir şey yok uyku hali var ama o progesterondandır diye düşünüyorum

Kasık ağrısı başka bir şey yok sanırım. Belirti yok şuan 8. Günümdeym canım bende

Kaç günde bu kadar büyümüş ki? Benim 8. Günde 10 mmydi yarın tekrar bakacaklar büyümüş mü diye. Bu kadar çabuk büyümesi çok güzel ama. Günde 2 kere mi alıyordunuz ilacı
Hayır günde bir ilaç alıyordum hatta benim sonuçları girmişler pek anlamadım ama çoğul gebelikten dolayı iptal etti doktor

Eklentiler

• 723A43CD-A86F-4E34-B16C-76B2076C5DC1.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 41
Hepimize bol şanslar kızlar bende adetimin 3.günü gonal f ile başladım ilk aşılama tutmadı klomen ile . Şimdi gonal f ile başladık . Hakkımızda en kolayı güzeli pozitifimhayırlısı olsun

Bende yarın doktora gidicem adetin 3. Günü diye aşılama için bu süreçte önerileriniz nedir kızlar pcos var bende neler yapmalıyım ilk aşılamamı olucam 3 senelik evliyim

Hepimize bol şanslar kızlar bende adetimin 3.günü gonal f ile başladım ilk aşılama tutmadı klomen ile . Şimdi gonal f ile başladık . Hakkımızda en kolayı güzeli pozitifimhayırlısı olsun
Bende yarın adetimin 3. Günü diye gidicem doktora aşılama yapmak için pcos var 3 senelik evliyim bu süreçte ne önerirsiniz

Bende yarın adetimin 3. Günü diye gidicem doktora aşılama yapmak için pcos var 3 senelik evliyim bu süreçte ne önerirsiniz
Ben de çok bilgi sahibi değilim canım ama beslenme olarak dikkat edilmesi gerekiyormuş galiba daha düzenli sağlıklı bir beslenme tarzı .

Selam kızlar ben bugün ilk aşılamamı oldum. Çok ağrılı geçti hala da karnımda çok baskı ve ağrı var. Kafama takılan bazı şeyler var doktor hiç bakmadı yumurtam çatlamış mı ekstra büyüyen bir yumurtam olmuş mu falan hiçbir şey konuşmadan direkt işlemi yaptı ve gitti soramadım da. Normalde aşılama günü bunların bakılması gerekmiyor mu? Bir de sıkışık gel dediler bana ama bende idrar yolu darlığı var korkudan çok sıkışmadan gittim umarım sonucu etkilemez.

Öncelikle hayırlı olsun Allah utandırmasın
Devlet mi özelde mi yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…