Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

ay sunun surasinda 20 satim kaldi
allahim sen bugunun suyu hurmetine nolur dualarimizi kabul eyle yavrularimiz hayirli evlat olsun saglikli olsun kurban oldugum rabbim allahim
sag selim alalim kucagimiza evimize getirelim buyutelim senin yolunda aminnnnnnnnnnnnn

aminnn çorumlu cadı az kaldı sters yapma canım .. semras bende erkek diye düşünüyorum bebişin için ama hadi hayırlısı canım ...

off 22 nisan cokmuş yaaa beklenilirmi okadar yaa:bbo: ben şimdimdiden zaten 9 nisanın stresini yaşıyorum off yaa 4 hafta var daha :çok üzgünüm:

aminnn çorumlu cadı az kaldı sters yapma canım .. semras bende erkek diye düşünüyorum bebişin için ama hadi hayırlısı canım ...

Amin canım hayırlısı gerçekten bende şaşırdım iyice ne yapalım sağlığı yerinde olsunda
elbet öğreneceğiz ilkin sevinir gibi olduk sonra gene kafa karış:uhm:

off 22 nisan cokmuş yaaa beklenilirmi okadar yaa:bbo: ben şimdimdiden zaten 9 nisanın stresini yaşıyorum off yaa 4 hafta var daha :çok üzgünüm:

aralarda gidiyoruz hiçbirsey değişmiyor biraz bekleyelim iyice hareketlensin dedi doktor
hem bir dahaki gidişte 7'ye girmiş olcağım neredeyse bizde alışverişi nisan sonu gibi yapmayı düşünüyorduk öğrenelim 23 nisanda tatil gider alırız artık
adasu son şansım sen kaldın artık bir tahmin yorum birsey alayım senden:içelim:

ya bana kız gibi geliyor erkek bu kadar saklayamaz diye düşünüyorum sonucta görünür neyse artık hayırlısı olsun semrascım evet şaka maka 7 aya giriyoruz az kaldı :dance: bende bir iki hafta sonra 7 ayıma giriş yapıcam hayırlısıyla :teytey:

Demek beni çekiştirdiniz :))) Ya ben hala çok şişiyorum aslında. Ayaklarım hep davul gibi. Şimdi de ellerim uyuşmaya başladı. Mause bile tutamıyorum. Haftaya çarşamba Ebru Hn'la randevum var. Kadın bıkacak benden artık, ne bitmez şikayetlerin var diye... Aslında el uyuşmaları da normalmiş ama gebeliğin sonlarına doğru. Bende herşey biraz erken başladı. Korkuyorum şimdi bebiş de benden bu kadar deyip bi ay sonra çıkmaya çalışacak :))))

ilahi meral :roflol:
evet ebru hanımda öyle dedi meral çok şişti geçenlerde baya bir rahatsız oldu dedi
bende haberim var ayaklarım demişti dedim ama normal dedi şimdi biraz düzene girdi dedi
beni taaa bir ay sonraya attı :çok üzgünüm:
meralcim ebru hanımın soyadı niye değişmiş :uhm:sabah randevu alacaktım hastaneden değişti dediler :sm_confused:

4 yaşında kızı var benimde ondan garibime gitti tabiiki hersey olabilir :içelim:
çorumlucadı az kaldı bebişinle buluşmaya hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

evet olabilir bilmiyorum
herneyse:uhm:

ya saatler gecmio stres olmak istemiyorum ama
pc basindan kalktim gittim tv izledim olmuyor
pc basindayim deliriyorum
en iyisi acaba uyusam mi diorum bilmiyorum vallaha
benim icin dua edin de ben gorem bari :sm_confused:

neyse ben az yatmaya gidiyorum iki saat uyusam da iki sat gecmis olur hadin gorusuruz kizlar mucuk dualarimiz kabul olsun insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

semra boşanmış olabilir diye düşünüyorum ama emin de değilim açıkçası... bi daha inince aşağıya sorarım hemşirelere... onlarda dedikodu bol :)))

semra boşanmış olabilir diye düşünüyorum ama emin de değilim açıkçası... bi daha inince aşağıya sorarım hemşirelere... onlarda dedikodu bol :)))

ilahi meral doğru söylüyorsun kaynatıyorlardır tüm gün bir aradalar
o gün sen geldin ya yanıma hani detaylı olduğu zaman o günde beni soru yağmuruna tuttularşutarafagitti
nereden tanıyorsunuz akraba mısınız falan bir sürü sey :dance:
:smiley-cool:

çorumlu hadi bakalım iyi akşamlar iyi dinlen bu akşam yarın bekliyoruz haberlerini a.s.

yok kizlar yatamadim yahu iki saat yatim dedim iki saat yatagin icinde debelenip durdum iki sat ya delirdim ha bi gozumu kapatiom aklima bi sey gelio
bi daha kapatiom baska bi sey ay delirdim uffffffffffff

çorumlucadı resimdeki oğlum sanırım.çok tatlı allah bağışlasın.uslu galiba seni pek yormuyor. :)

semras allah sana sabir versin.. ben simdiye kadar ortadan ikiye catlamistim kesin.. ay ne inatci keciymis.. bence kesin kizz..isminide nazli koyarsiniz artik :)))

EVET BUYUK GUN KIZLAR benim icin dua edin dun hepimiz icin namaz kildim dualar ettim tek bizler icin degil tum insanlik icin ailem icin sevdiklerim icin
insallah hepsi kabul olur
ay allahim sen buyuksun insallah bugun hersey guzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…