Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

Allah analı babalı büyütsün hepimizin yavrusunu...Bu arada doğumu hangi hastanede yapacaksın Rengin35 izmirdesin sanırım bende bugüne kadar kadomerde gittim kontrollerime... ama doğum için henüz bir hastane kararlaştıramadım :1no2:
daha çoook erken aslında ama gene de düşünmekten alamıyorum kendimi:uhm:

canım saol. ben özel gazi hastanesine gidiyoruö. doktorum orda.
doğumuda orda yapmmayı düşünüyorum. yani doktoruma güvendiğim için
bi çok arkadaşım gazi hastanesinde doğum yaptılar ve memnun kaldılar
buda etkiledi tabi beni

öfff aslında hala kararsızım
napsakki yaa

Ayyy Nihayet Yaramz Gösterdi Gözün Aydin Canim Ama Hala Yazmadin Ama çabuk Merak Ettik

vallaha ben burda merakdan catladim
CANIM SIKILMAYA basladi
zaten ben ogrenemezsem benimkini cildircam sanirim
ay ben aglamaya basladim kizlar imdatttttttttttttttttt
sabirrrrrrr sabirrrrrrrrrrrrrrrr

ya ben iyce bi tuhaf oldum ha kipir kipir sarki calio bende agliom tovbe estafurullah ya
allahim az kaldi bana sabir ver kurban oldugum allahim ne zormus ya :KK43:(((

semras gelmedinmi kız sen hala catlatın bizi burda:dilcikar:

vallaha ben uyumaya gidiyorum bi saat yada iki saat iyce kafam ben bunaldim
hele beklemekden yoruldum semras catlatin ya beni bende seni catlatirim insallah persembe gunu :)

aaa hala gelmedi mi bu kız yaaa.... demekki tüm gün izinliymiş. artık yarın öğrenirsiniz... ben de bu arada detaylı ultrasona girdim ve organ taraması yapıldı. çok şükür bişey çıkmadı.

Kızlar şimdi 4 boyutlu renkli dooplerden geldim. çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim. Bütün organları belliydi. Parmaklarına kadar. İç organları dahil.Ayağınla oynuyordu. Herşeyi çok iyimiş.sağlıklı imiş. %100 erkekmiş. Gösterdi bize balıkını. Ya harika bir duygu ya. Ağzı babasına benziyo. Burnuda bana. O kadar güzeldiki anlatamıyorum. Sevinçten ağladım. Ayak ayak üstüne atmıştı. Ayaklarını değiştiriyordu. Ayaklarını yakalamaya çalışıyordu.Burnunu kaşıyıp, gözünü kapatıyordu. Makineyle kavga ediyordu resmen. Canım oğlum. Çok güzel birşeysin sen... Allah herkese nasip etsin...

ne guzel kizlar masallah masallah yavrulariniza
darisi benim basima
ben o semras gostercem bi gelsin bi ogrenem de

kızlar günaydın nasılsınız umarım herkes iyidir
yine zorladı bizi yaramaz kendi doktorum göremedi
başka bir doktor girdi ilkin erkek dedi 100%
sonra kız dedi 100% benim doktorum ben hiçbirsey göremyiorum
topuğu orada kordonuda orada dedi sonra doktorum odasına gittik
muayene bitince bence siz henüz hiçbirsey yapmayın dedi
sonra diğer doktorda geldi yani muallakta kaldılar sonra diğer muayeneyi
beklemeye karar verildi en azından buda birseydir değil mi
22 nisana kadar beklicez bakalım :))))))) bizim bebişi netleşene kadar
hadi çorumlu sıra sende arkadaşım bizimki gene yaptı yapacağını :)
meral ve bıdışım muayenelerinizi güzel geçmesine çok sevindim kızlar
hepimiz hayırlısıyla birde kucağımıza aldığımız günleri görelim inşallah
bu arada hepinizin MEVLİT kandili mübarek olsun kızlar

kızlar günaydın nasılsınız umarım herkes iyidir
yine zorladı bizi yaramaz kendi doktorum göremedi
başka bir doktor girdi ilkin erkek dedi 100%
sonra kız dedi 100% benim doktorum ben hiçbirsey göremyiorum
topuğu orada kordonuda orada dedi sonra doktorum odasına gittik
muayene bitince bence siz henüz hiçbirsey yapmayın dedi
sonra diğer doktorda geldi yani muallakta kaldılar sonra diğer muayeneyi
beklemeye karar verildi en azından buda birseydir değil mi
22 nisana kadar beklicez bakalım :))))))) bizim bebişi netleşene kadar
hadi çorumlu sıra sende arkadaşım bizimki gene yaptı yapacağını :)
meral ve bıdışım muayenelerinizi güzel geçmesine çok sevindim kızlar
hepimiz hayırlısıyla birde kucağımıza aldığımız günleri görelim inşallah
bu arada hepinizin MEVLİT kandili mübarek olsun kızlar

ay seni o kadar cok bekledim o kadar cok merak ettim :kızgın:

gene mi gostermedi yani belli degil gene ha neyse sagligi yerinde ya o olsun napacan :teytey:

aman ya nisana da cok var be neyse bekliceksin artik bi ay daha ay gulem mi aglayam mi :bbo:

bende yarin saat 9.30 da heyecan basio bende cok korkuyorum goremicem ya sabirrrrrrrrr

ha bu arada mevlik kandilin mubarek olsun canim a.s.a.s.:emir_bebek::emir_bebek:

semrascım çok nazlı bir bebişin olacak...buyuk bir merakla açmıstım cinsiyetini görmek için ama neyse 1 ay sonrayaymıs...hayırlısı olsun arkadasım...
çorumlucadı sende bu kadar stres yapma nolur...yoksa senin bebişte göstermeyecek...

ay seni o kadar cok bekledim o kadar cok merak ettim :kızgın:

gene mi gostermedi yani belli degil gene ha neyse sagligi yerinde ya o olsun napacan :teytey:

aman ya nisana da cok var be neyse bekliceksin artik bi ay daha ay gulem mi aglayam mi :bbo:

bende yarin saat 9.30 da heyecan basio bende cok korkuyorum goremicem ya sabirrrrrrrrr

ha bu arada mevlik kandilin mubarek olsun canim a.s.a.s.:emir_bebek::emir_bebek:

sağol canım benim okudum çok merak etmişsiniz sağolun kızlar a.s.
en çok ta sen tabii çorumlu cadı izinliydim o gün biraz alışveriş yaptık eşimle
malum işten bağlanıyorum internete evde yok henüz
amin dediğin gibi sağlığı sıhhatti yerinde olsunda
bekleriz napalım 500 gr olmuş miniğim teyzeleri sabah uyuyordu
uyanmadı bir türlü yaramaz :nazar:

günaydın semra... demek sonradan öyle dediler... hay Allah... sen böyle giderse doğumda öğreneceksin gibi geliyor bana... neyse sağlıklı olsun da... bişey sorcam sana semra hayri hoca organ taramanı tek seferde bitirebildi mi? bana 2 hafta sonra bi 5 dk uğra bazı şeyleri göremedim tekrar bakacam dedi. İlkin biraz tedirgin oldum ama sonra açıkladı. Bebeğin pozisyonundan dolayı kalp çıkışlarını görememiş onlara bakmak istiyormuş tekrar. umarım onda da bişey çıkmaz... çok stresli bişey beklemek...

semrascım çok nazlı bir bebişin olacak...buyuk bir merakla açmıstım cinsiyetini görmek için ama neyse 1 ay sonrayaymıs...hayırlısı olsun arkadasım...
çorumlucadı sende bu kadar stres yapma nolur...yoksa senin bebişte göstermeyecek...

yok ya yaziyi okuyunca biraz sey oldum ama

superim super cok sukur bomba gibiyim masallah :teytey:

allahin izniyle yarinnnnnnnnnn insallah cinsiyetini ogrenince ultrasonda organlarina bakinca

guzel haber alinca

bi iki sey alcam ondan sonra buraya gelcem yani simdiden soyleyim belki aksama gelirim

ancak bak ben simdiden soyluyourm ha merakda kalmayin diye :eek:

günaydın semra... demek sonradan öyle dediler... hay Allah... sen böyle giderse doğumda öğreneceksin gibi geliyor bana... neyse sağlıklı olsun da... bişey sorcam sana semra hayri hoca organ taramanı tek seferde bitirebildi mi? bana 2 hafta sonra bi 5 dk uğra bazı şeyleri göremedim tekrar bakacam dedi. İlkin biraz tedirgin oldum ama sonra açıkladı. Bebeğin pozisyonundan dolayı kalp çıkışlarını görememiş onlara bakmak istiyormuş tekrar. umarım onda da bişey çıkmaz... çok stresli bişey beklemek...

evet meralcim sonradan böyle oldu odaya gidince:çok üzgünüm:ebru hanım ben hiçbirsey göremedim yani göbek kordonu orada topuk orada dedi birsey görünmüyor dedi sonra sorumluluk almam ben dedi bekleyin dedi fatih hocada önden erkek dedi mesela oda tam emin değil dedi böyle oldu yani :sm_confused:
merak etme canım benim tek seferde oldu ama pozisyon çok önemli dediği gibi zaten başka birsey olsa söylerdi birde sen nasıl olsa orada olduğun için tekrar uğra demiştir
dobra bir adam başka birsey olsa emin ol söylerdi yada erbu hanım ile paylaşırdı sen sıkma canını sakın beklemek evet çok stresli ama baksana 6.aya giriyoruz neredeyse:teytey:ne kaldı şurada
ya ben napiyim iş yerindeki arkadaşlar bile inanmaz oldu bana sen hamile olduğuna eminmisin diyorlar bana bugun :roflol:bizim bebiş maskara etti bizi :eek:
ebru hanımla seni çekiştirdik biraz odaya gidince şutarafagitti
meralde çok şişti geçen haftalarda ama şimdi iyi dedi a.s.

X