Temmuz anneleri haydi bir liste yapalım ne dersiniz ?

teşekkurler canım sımdı sıteyı gezıom

Son düzenleyen: Moderatör:
paket değil iki tane numune deneme bezi yolluyolar ama olsun sende denemiş olursun sonuçta ücretsiz hem bezler gerçekten çok güzel.

paket değil iki tane numune deneme bezi yolluyolar ama olsun sende denemiş olursun sonuçta ücretsiz hem bezler gerçekten çok güzel.

ben üye olalı bir ay oldu gelmedi kimse benneyaptımki

ok uye olacam teşşekkurler zaten bez arastırması yapıyordum ıı olacak

evet hafsacım o yönden çok iyi olacak deneriz bakalım. bebişimizin poposuna bu dahamı uygun yoksa başka marka mı demi ama.:teytey: adasucum ben bu pazartesi üye oldum valla hemen geldi bezler. 1 hafta içinde yolluyolar zaten. gir dene bakalım bi daha üye ol. ama bilgilerinizi mutlaka eksiksiz doldurun bebeğinize koyacağınız ismi yazın muhtemel doğacağı tarihi, muhtemel doğacağı kilosunu ve bez boyunu en küçük seçin mutlaka girin arkadaşlar.

adasucum benimde öyle daha gelmedi birsey CADIARZU
adammı ayırıyorlar ne :uhm:

bilmiyorum semrascım bizi adam yerine koymadılar galiba bizde başka markaları yöneliriz bacım kaybettiler bizi :roflol::roflol:

bilmiyorum semrascım bizi adam yerine koymadılar galiba bizde başka markaları yöneliriz bacım kaybettiler bizi :roflol::roflol:

evet bacım bizde diğer markalardan alırız tüketici kayırmak ne demekmiş görsünler
benim bir arkadaşa geldi kızkardeşi üye oldu onada geldi ettimi sana 4 bez al işte bir günü kurtardılarjeyyar
bende buradan protesto ediyorum Babystarı al işte :dilcikar:

bende sana katılıyorum bacım almıyoruzz :dilcikar::dilcikar:

ben zaten primanın anne oluyorum paketini alıcam sen ne düşünüyosun :hooray:

babystara hayırr klava::smiley-cool:

Çorumlu çok sevindim canım ya ben sana kız demedim mi? Kaç haftadan beri dilimde tüy bitti kız demekten... Canım korkma bebeğindede sende bişey çıkmıcak Allah'ın izniyle. Sağlıklı olacaksınız ikinizde. Endişe yapma. İyi düşün iyi olsun herşey. Hatta hiç bir şey düşünme... Kızın herşeye değer...:teytey:

semras erkek bebeğim adıda toprak olacak inşallah teşekkürler hepimizinki hayırlı uğurlu olsun :)

çorumlucadııı çok sevindim canım ya hayırlı olsun, kucagına sağlıkla al inşallah ya ben bayılırım kız bebişlere, bende kız çok istemiştim oğluşum oluyo benim senin tam oldu bi kız bi oğlan süper canım ya

ay sagolun kizlar vallaha benden mutlusu yok dediniz gibi
bi oglum vardi bi de kizim olcak hayirlisiyla insallah hepimizin cocuklari hayirli birer evlat olurlar saglikla insallah

zaten evlenmeden nisanlanmadan da once hep dua ederdim ilk once oglum olsun ardindan kizim olsun diye

evlendim mi once kizim sonra oglum olsun derdim
ve yuce allahim rabbim kurban oldugum

ilk duami kabul etti bi oglan bi kiz :)
benim oglum kiz abisi olcak bacisi olcak daha isim falan dusunmedik daha var zaman dusunurum iycene :)
kocacim da kiz babasi cok degisik seyler oluyor hem oglan annesi hemde kiz annesi allahim herkese nasip etsin insallah
bugun bi suru kiyafet aldim demicem am agenede 6 tane kiyafet aldim sonra daha da alcam
ogluma da ayakkabi aldim annesi yesin onlari yesin yesin hepsine saglik sihat versin insallah

gözünaydın çorumluuuuuuuuu:teytey:hele şükür nazlı prenses gösterdi:sm_cool::teytey:

:1hug::1hug:gozun aydin corumlum,demek prenses olacakmis he cok sevindim allah gonlune gore vermis,hayirlisiyla gelir insallah,

gözünaydın çorumlu... kızıma bi arkadaş daha geliyo demek.. ne güzell

hayirli olsun canim yaa hele sükürrr. nazli koyarsin artik isminide

kızlar benımde ultrasona göre inşallah oğluşum 25,07,2008 de dünyaya gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…